Суспільство

Житомирські патрульні нагадують водіям про «сезон» увімкнених фар на заміських дорогах

30 вересня 2020, 16:57

З 1 жовтня на всіх автомобілях, що рухаються заміськими дорогами, у світлу пору мають бути увімкнені денні ходові вогні, якщо ж їх немає в конструкції транспортного засобу, – ближнє світло фар.

Про це 30 вересня нагадала патрульна поліція Житомирської області на своїй сторінці у Facebook.

«Водії, нагадуємо вам, що з 1 жовтня до 1 травня на всіх механічних транспортних засобах поза населеними пунктами повинні бути ввімкнені денні ходові вогні, а в разі їхньої відсутності в конструкції транспортного засобу – ближнє світло фар. Ця вимога ПДР є обов'язковою для виконання у будь-який час доби», – йдеться у повідомленні.

У пресслужбі патрульної поліції Житомирської області у коментарі Житомир.info зазначили, що за невиконання цієї вимоги ПДР передбачене попередження або штраф. Як зауважив пресофіцер патрульної поліції Ігор Іванюк, здебільшого інспектори обмежуються попередженням.

Нагадаємо, що наприкінці вересня 2019 року в пресслужбі патрульної поліції Житомирської області зазначили, що за їзду поза населеними пунктами з вимкненими фарами штраф не передбачений – лише попередження. Навіть якщо правоохоронці зупиняють водія за порушення зазначено правила не вперше, вони повинні обмежуватися черговим попередженням.

Як повідомляв Житомир.info, наприкінці вересня 2018 року патрульна поліція Житомирської області також нагадувала про необхідність увімкнення денних ходових вогнів або ж ближнього світла фар на заміських дорогах з 1 жовтня по 1 травня, зазначаючи, що за недотримання зазначеної норми передбачено штраф у розмірі 425 гривень.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: патрульна поліція патрульні ПДР фари  
Матеріали по темі