Здоров'я

​До помаранчевої зони потрапили 7 районів Житомирської області, у жовтій - 12

1 October 2020, 19:25

1 жовтня відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На засіданні були переглянула рівні епіднебезпеки поширення коронавірусу. До помаранчевої зони потрапили 7 районів Житомирської області. 4 міста та 12 районів – у жовтій зоні.

Про це повідомляє пресслужба Кабінету Міністрів України.

«Крім того, з урахуванням наданих регіональними комісіями ТЕБ та НС пропозицій на територіях, де встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 встановлено обмеження з переліку, визначеного постановою Кабінету Міністрів № 641 “Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», – йдеться у повідомленні.

Нове епідемічне зонування почне діяти З 00 годин 00 хвилин 05 жовтня (понеділок).

«Помаранчевий» рівень встановлено у:

Житомирському, Коростишівському, Лугинському, Любарському, Овруцькому, Олевському, Чуднівському районах (а епідемічній карті, затвердженій 24 вересня Олевський та Чуднівський райони були у жовтій зоні)

«Жовтий» рівень встановлено в:

у містах Житомир, Бердичів, Малин, Новоград-Волинський та у Баранівському, Бердичівському, Брусилівському, Ємільчинському, Коростенському, Народицькому, Новоград-Волинському, Попільнянському, Пулинському, Романівському, Хорошівському, Черняхівському районах.

Центр громадського здоров’я також оновив карту рівнів епідемічної небезпеки на територіях, визначені рішенням Державної комісії з ТЕБ та НС від 1 жовтня 2020 року.

Рівні епідемічної небезпеки на територіях, визначені рішенням Державної комісії з ТЕБ та НС від 01 жовтня 2020 року № 34, набирають чинності з 00.00 годин 05 жовтня 2020 року


Нагадаємо, згідно з рішенням Держкомісії з ТЕБ та НС від 24 вересня до помаранчевої зони потрапили місто Коростень, Лугинський, Любарський та Овруцький райони, більшість були в жовтій зоні.

Як повідомляв Житомир.info, станом на ранок 1 жовтня у Житомирській області за останню добу встановили новий рекорд за кількістю виявлених випадків COVID-19 – 165 нових інфікувань. З них 37 у Чуднівському районі.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: коронавірус COVID-19 вірус карта МОЗ ЦГЗ зони  
Матеріали по темі