Політика

Ще один кандидат відмовився балотуватися в депутати Житомирської міської ради

3 жовтня 2020, 10:21

Житомирська міська територіальна виборча комісія скасувала реєстрацію кандидата в депутати Житомирської міської ради від партії «Наш край» Миколи Грибана.

Про це Житомир.info повідомили в МВК.

«З особистою заявою про відмову балотуватися звернувся Грибан Микола Миколайович, який був зареєстрований кандидатом в депутати міської ради від Житомирської обласної партійної організації «Наш край». Він мав балотуватися по територіальному виборчому округу №3 (Крошня – ред.). Комісія 1 жовтня розглянула його заяву і скасувала реєстрацію кандидата», - розповіла член міської виборчої комісії Тамара Яремчук.

Нагадаємо, 29 вересня комісія скасувала реєстрацію кандидата в депутати міської ради від партії «Слуга народу» Олега Бабкіна, який мав балотуватися по округу №2, в який входить Богунія (карту нових округів дивіться тут). Відповідно до календарного плану, до 6 жовтня комісія може приймати рішення про скасування реєстрації кандидата в депутати або на посаду міського голови. Звернення до територіальної виборчої комісії про скасування реєстрації можна подати до 5 жовтня, звертається кандидат або партія, яка його висунула.

Як повідомляв Житомир.info, в Житомирській міській ОТГ на місцевих виборах 2020 року буде 6 виборчих округів замість 42. Житомирська МВК зареєструвала списки кандидатів в депутати від 16 партій й 2 жовтня провела жеребкування – партії отримали порядкові номери у виборчому бюлетені.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: вибори МВК кандидат депутат Грибан  
Матеріали по темі