Місто

На житомирській пішохідній вулиці демонтують банер з рекламою нічного клубу, якщо власник сам його не зніме

7 жовтня 2020, 11:23

У Житомирі на вулиці Михайлівській до 18 жовтня мають зняти банер з рекламою відкриття нічного клубу.

Таке рішення ухвалили на черговому засіданні міськвиконкому 7 жовтня.

За пропозицією мера Житомира Сергія Сухомлина пункт щодо демонтажу банера на будівлі «Укртелекому» включили в додаток до проєкту рішення «Про продовження строку дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами в м. Житомирі», де мова йшла про відмову у продовженні дозволу на розміщення реклами.

«У зв’язку з тим, що вийшов термін ремонтних робіт, на який ми надавали дозвіл на розміщення банеру. Треба додати ще один пункт там, де відмови, щоб 17 жовтня повністю демонтували, бо припиняється термін дії дозволу», - сформулювала пропозицію заступниця мера Світлана Ольшанська.

Вона також зазначила, що треба дати доручення муніципальній інспекції повідомити про факт демонтажу.

«У разі невиконання власником (рішення виконкому) – демонтувати», - підсумував мер Сергій Сухомлин.

Зазначимо, що приватному підприємству «Стрим Лайф» рішенням виконкому від 15 липня 2020 року надали дозвіл на розміщення зовнішньої реклами (захисна будівельна сітка на фасаді будівлі) за адресою вул. київська, 20 терміном на три місяці.

ПП «Стрим Лайф» зареєстроване в Житомирі в жовтні 2017 року, в грудні 2019 року власниками підприємства стали Письменний Олександр Васильович та Синьов Ігор Валерійович, з січня 2020 року «Стрим Лайф» перебуває в стані припинення (у зв'язку з переходом на іншу форму власності).

Нагадаємо, в жовтні 2017 року Житомир.info показував, як втілюється архітектурно-художня концепція на Михайлівській, яка мала стати у Житомирі «зразком». У фоторепортажі від 17 вересня 2020 року видно, які зміни відбулися з вивісками та закладами на єдиній пішохідній вулиці Житомира.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: виконком банер реклама нічний клуб вул.Михайлівська  
Матеріали по темі