Місто

​Договір на облаштування скейт-парку в центрі Житомира за 1,5 млн грн збираються укласти з фірмою, статутний капітал якої - 200 грн

9 October 2020, 13:12

Управління капітального будівництва Житомирської міської ради провело закупівлю на реконструкцію території благоустрою з улаштуванням скейт-парку на Новому бульварі в Житомирі та 2 жовтня опублікувало повідомлення про намір укласти договір з ТОВ “Будівельна компанія Люксбудквартал”.

Вартість договору становитиме 1 млн 481 тис. 808 грн 73 коп. За ці кошти підрядник має провести роботи з зовнішнього освітлення, благоустрою території з улаштуванням покриття, встановити огорожу та озеленити територію.

За умовами тендерної документації, роботи мають розпочатися 12 жовтня та бути виконані до 31 грудня 2020 року. Джерело фінансування - місцевий бюджет.

Про це йдеться в закупівлі, опублікованій 22 вересня на ресурсі ProZorro.ТОВ “Будівельна компанія Люксбудквартал” засноване у грудні 2019 року. Зареєстрована фірма в Києві по вулиці Січових Стрільців, 37/41, офіс 35/3. Спеціалізується ТОВ “Будівельна компанія Люксбудквартал” на будівництві житлових і нежитлових будівель, статутний капітал - 200 грн. Власником є Володимир Васильович Чорний.

Брати участь у закупівлях фірма почала наприкінці березня 2020 року. На її рахунку вже участь у 12 закупівлях, п'ять з яких стали переможними. Нижче – скріншоти інформації про підписані договори ТОВ “Будівельна компанія Люксбудквартал” з сайту YouControl:

У тендерній пропозиції також зазначається, що ТОВ “Будівельна компанія Люксбудквартал” залучить субпідрядника - ТОВ “Електромодерн”, яке виконуватиме 25% робіт.

ТОВ “Електромодерн” засноване в листопаді 2012 року. Зареєстрована фірма в Тернополі по вулиці Текстильна,1. Спеціалізується фірма на будівництві споруд електропостачання та телекомунікацій, статутний капітал - 4 млн 243 тис. 620 грн. Власником фірми є Ірина Дмитрівна Вітер.

Нагадаємо, 22 вересня управління капітального будівництва Житомирської міської ради оголосило про проведення тендеру на реконструкцію території благоустрою з улаштуванням скейт-парку на Новому бульварі в Житомирі, очікувана вартість закупівлі становила - 1 млн 482 тис. 113 грн.

Як повідомляв Житомир.info, 7 серпня радник мера, депутат міської ради Олександр Черняхович показав проєкт нового скейт-парку, який буде знаходитися біля поліцейської станції на Новому бульварі. На позачерговій сесії 2 вересня мер Житомира Сергій Сухомлин розповів, що облаштування скейт-парку коштуватиме близько 1 млн 650 тис. грн, при цьому спонсори вже готові виділити на нього близько 1 млн грн.

Відеосюжет про місцевих скейтбордистів, ролерів, самокатерів, BMX-рів, які вимушені тренуватися на вулицях міста, адже не мають іншого місця, де б змогли кататись, та мріють, щоб у Житомирі нарешті побудували скейт-парк, дивіться тут.

Минулорічний фоторепортаж про те, як житомирські екстремали катаються біля фонтану на Соборному майдані, можна побачити тут.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: скейт-парк тендер Новий бульвар УКБ договір  
Матеріали по темі