Здоров'я

​У Житомирській області завершили розслідування трьох смертей медиків від COVID-19, одна пов'язана з виконанням професійних обов’язків

19 жовтня 2020, 11:20

У Житомирській області станом на ранок 19 жовтня коронавірус підтвердили у 545 медичних працівників та зафіксовано 4 летальні випадки, один з яких пов'язаний з виконанням професійних обов’язків.

Про це 19 жовтня під час онлайн-брифінгу в Житомирській ОДА розповів в.о. начальника управління охорони здоров’я Сергій Березовський.

«За нашими даними на сьогодні захворіли 545 медичних працівників і на жаль маємо чотири летальних випадки. Управлінням Держпраці проводиться розслідування цих випадків. З чотирьох летальних три вже завершені, з цих трьох одна смерть пов’язана з виконанням професійних обов’язків і два летальні випадки не пов’язані і ще один випадок зараз у процесі розслідування», - зазначив Сергій Березовський.


Також, відповідаючи на питання журналістів, Березовський уточнив, що реанімаційні відділення лікарень працюють з напругою, а терапевти надають допомогу як лікарі-інфекціоністи.

«З великою напругою працюють реанімаційні відділення всіх лікарень, визначених для лікування хворих на COVID-19, але за нашими даними, лікарські бригади укомплектовані реаніматологами та анестезіологами, єдине, що бракує кваліфікованих інфекціоністів. На сьогоднішній день, всі лікарі, які працюють в стаціонарах і мають терапевтичний фах, вони пройшли навчання на рівні лікувальних закладів і згідно протоколу надання медичної допомоги надають допомогу як лікарі-інфекціоністи. Критичної ситуації поки що немає», – каже Березовський.

Нагадаємо, на брифінгу 26 червня начальник управління охорони здоров’я Житомирської ОДА Микола Суслик розповів, що медики, які працюють з хворими на коронавірус отримують страхові компенсації, у випадку смерті - 750 неоподаткованих мінімумів.

Як повідомляв Житомир.info, 9 жовтня у Житомирі померла сімейна лікарка, інфікована COVID-19.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: коронавірус лікарі летальні випадки медики  
Матеріали по темі