Місто

Перед осінніми канікулами житомирським школярам вручили по 1000 гривень за перемогу в конкурсі «Обдарованість року». Список

22 жовтня 2020, 17:01

У Житомирі 22 жовтня переможців загальноміського конкурсу «Обдарованість року» за 2019-2020 навчальний рік нагородили стипендіями міського голови.

Про це повідомляє пресслужба Житомирської міської ради.

«Три десятки учнів й вихованців житомирських загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів отримали стипендії у розмірі 1000 грн кожний», – йдеться у повідомленні.

Список стипендіатів:

Скріншоти з сайту міської ради

Нагадаємо, 13 жовтня 2020 року міська комісія з ТЕБ та НС вирішила рекомендувати житомирським закладам середньої освіти розпочати осінні канікули з 25 жовтня. Школи та дитсадки, у яких розмістять виборчі дільниці, на кілька днів перейдуть на дистанційну форму навчання без перебування дітей.

Як повідомляв Житомир.info, 4 травня 2020 року Житомирський міський голова підписав розпорядження «Про виплату стипендій міського голови учням та вихованцям загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів міста» та «Про виплату стипендій міського голови вихованцям школи хореографічного мистецтва "Сонечко"». У списках – 109 прізвищ обдарованих дітей.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: стипендія стипендія міського голови учень школяр  
Матеріали по темі