Суспільство

Обрати постачальника газу, який пропонує найвигідніші ціни, відтепер можна через Приват24

28 жовтня 2020, 10:16

Ринок газу: що це означає для споживача

В Україні запрацював ринок газу для населення, тож з 1 серпня 2020 року держава більше не регулює ціни на блакитне паливо. Постачальники можуть пропонувати споживачам тарифні плани, акції, пакетні пропозиції. А в людей з’явилася можливість самостійно вибрати, в кого купувати газ, – залежно від ціни та сервісу.

Скористатися послугою для мільйонів українців стало ще простіше, адже обрати постачальника можна, не виходячи з дому, – 22 жовтня ПриватБанк та Нафтогаз України запустили онлайн-сервіс «Газ для людей». Це перший в Україні онлайн-сервіс підписки та керування постачальниками комунальних послуг.

Новий сервіс доступний більше ніж 12 мільйонам клієнтів банку – користувачам Приват24.

«Ми розширюємо платформу оплати комунальних послуг та даємо українцям можливість обирати власного постачальника газу. Ніяких паперів, офісів газопостачальника або відділень банку – укласти договір на постачання газу можна за декілька кліків та підписати його електронним підписом, а надалі контролювати поставки онлайн та оплачувати послуги через Приват24. Це принципово нова платформа, яка відкрита для співпраці з постачальниками будь-яких послуг в країні», – відзначив голова правління ПриватБанку Петр Крумханзл.

Вже сьогодні завдяки партнерському проєкту з Нафтогазом України, в веб-версії Приват24 можна за декілька кліків підключитися до газопостачання від ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України».

«Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» активно працює над розширенням партнерської мережі. Партнерство з великим державним банком надає більше можливостей для побутових споживачів газу приєднатися до Нафтогазу. Ціни газу від ГК «Нафтогаз України» цього місяця до 40% нижчі, ніж в інших газопостачальних компаній. Тож обрати оптимальний газовий тариф стає ще простіше. Ми очікуємо, що співпраця з ПриватБанком зробить газовий сервіс ще зручнішим для клієнтів», – зазначив директор ГК «Нафтогаз України» Максим Рабінович.

Як змінити постачальника через Приват24. Покрокова інструкція

У новому сервісі ПриватБанку процес зміни постачальника газу доволі простий.

  • На веб-сайті Приват24 потрібно обрати розділ «Послуги/Мої постачальники/Газопостачання».
  • Наступний крок – вибрати адресу помешкання, яке бажаєте перевести на обслуговування до нового постачальника газу.
  • Під карткою з адресою розташована вкладка «Газопостачання» з чинним тарифом на блакитне паливо від Нафтогазу.
  • Натиснувши на вкладку «Нафтогаз», потрібно у формі приєднання зазначити/вказати персональні дані та EIC-код (індивідуальний газовий код помешкання, вказаний у квитанції за розподіл газу).

Підписати сформовану заявку можна за допомогою SmartID*. Якщо у клієнта ще немає SmartID, його можна сформувати одразу за лічені хвилини.

Після відправки заявки з клієнтом впродовж трьох днів зв’яжуться спеціалісти ГК «Нафтогаз України» для завершення процедури підключення.

Варто зазначити, що ГК «Нафтогаз України» пропонує для своїх побутових клієнтів два тарифи на газ – «Місячний» та «Річний».


Вигода для клієнта від кооперації Нафтогазу та ПриватБанку

• Для укладання договору з постачальником не потрібно виходити з дому, збирати купу паперів, чекати у чергах. А сам процес займає не більше 5 хвилин.

• Ціни на газ у ГК «Нафтогаз України» у жовтні в середньому на 40% нижчі, ніж у інших постачальників газу.

• Зручний та швидкий перехід на газопостачання до компанії, яка пропонує найвигідніші ціни.

• Заплатити за комуналку та змінити постачальника газу можна впродовж однієї сесії в Приват24.

Онлайн-сервіс «Газ для людей»: швидко, зручно, вигідно.

*Довідково: SmartID – це кваліфікований електронний підпис, що є аналогом вашого власноручного підпису. Ви можете підписувати документи та звіти, підтверджувати особу та отримувати послуги онлайн за допомогою свого смартфону – додаткових пристроїв і додатків для зберігання е-підпису не потрібно. SmartID зберігається в захищеному хмарному сховищі, а використання е-підпису підтверджено Законом України «Про електронні довірчі послуги».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ПриватБанк Приват24 Нафтогаз газ газопостачальна компанія споживач послуга  
Матеріали по темі