Суспільство

Житомирські прикордонники попереджають про обмеження руху через кордон з Білоруссю

29 жовтня 2020, 19:42

Згідно з повідомленнями, які надійшли з органів охорони кордону Республіки Білорусь, білоруська сторона відсьогодні обмежує пропуск осіб через кордон.

Про це 29 жовтня повідомляє пресслужба Житомирського прикордонного загону Держприкордонслужби.

«Вказані обмеження суміжна сторона аргументує додатковими заходами з недопущення поширення коронавірусної інфекції. Згідно з інформацією, ці обмеження не поширюються на осіб, які перетинають кордон за дипломатичними або службовими паспортами, водіїв вантажних транспортних засобів, які здійснюють міжнародні перевезення та членів поїзних бригад», - йдеться у повідомленні.

Водночас видання TUT.by з посиланням на відповідь Державного прикордонного комітету Білорусі повідомляє про тимчасово обмежила в’їзд на територію Білорусі з України, Польщі, Литви і Латвії.

«У зв'язку зі сформованою епідемічною ситуацією в суміжних країнах Білорусь тимчасово обмежує в'їзд на свою територію через наземні пункти пропуску окремих категорій фізичних осіб з Латвії, Литви, Польщі та України», - заявили у відомстві.

Як повідомляв Житомир.info, 13 травня на засіданні Уряд прийняв постанову «Про часткове зупинення дії Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Білорусь про безвізові поїздки громадян»: з 1 вересня 2020 року виїзд громадян України в Республіку Білорусь буде здійснюватися із закордонними паспортами.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Держприкордонслужба кордон Білорусь 
Матеріали по темі