Суспільство

У Житомирській області сільгосппідприємство має сплатити понад 1 мільйон за викиди забруднюючих речовин в повітря

30 October 2020, 15:30

Приватному підприємству «Чайківка», яке знаходиться в Радомишльському районі Житомирської області, Державна екологічна інспекція нарахувала 1 мільйон 78 тисяч гривень за викиди забруднюючих речовин в повітря.

Про це Житомир.info повідомила пресслужба Державної екологічної інспекції Поліського округу.

«Державною екологічною інспекцією Поліського округу проведено перевірку ПП «ЧАЙКІВКА».Перевіркою встановлено, що підприємство здійснює викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами викидів за відсутності дозволу на викиди. Такими діями порушено вимоги статті 11 Закону України «Про охорону атмосферного повітря».Відповідно до законодавства шкода завдана навколишньому природному середовищу за забруднення атмосферного повітря (викиди без дозволу)повинна бути відшкодована в повному обсязі. Як результат, Інспекцією нараховано збитки та пред’явлено претензію про відшкодування завданої шкоди за період викидів без дозволу в сумі 1 млн 78 тис. грн», – йдеться у повідомленні.

У Держекоінспекції Житомир.info уточнили, що ці кошти підприємство має сплатити до місцевого бюджету.

«Інспекція виставляє претензію, а підприємство ці кошти має сплатити в державний бюджет, в цьому випадку в Радомишльську ОТГ. Якщо протягом місяця вони не сплачують, тоді справа йде до суду», – розповіли в екоінспекції.

На сайті YouControl зазначено, що ПП «Чайківка» зареєстроване 9 березня 2006 року в місті Радомишль. Основний вид діяльності – вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур.

Як повідомляв Житомир.info, у Житомирському районі екологи виявили незаконний піщаний кар’єр та нарахували збитків у майже 5 млн грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: екологи екологічна інспекція збитки забруднення повітря  
Матеріали по темі