Суспільство

​Житомиряни можуть надати свої питання для іспиту з ПДР

5 листопада 2020, 14:09

Сервісні центри МВС пропонують усім охочим узяти участь у вдосконаленні екзаменаційних питань з правил дорожнього руху. Для цього створений спеціальний, повністю прозорий та відкритий «Банк екзаменаційних питань з ПДР».

Про це Житомир.info повідомили у Регіональному сервісному центрі ГСЦ МВС в Житомирській області.

«Така практика широко розповсюджена в європейських країнах, але в нашій країні у сфері надання державних послуг ця ідея інноваційна. Тепер будь-який профільний фахівець або небайдужий громадянин може надати свої пропозиції до екзаменаційних питань з підготовки та перепідготовки водіїв транспортних засобів. Для цього особі необхідно ознайомитися з нашою онлайн-формою та викласти в ній свої пропозиції, надавши згоду на їх використання. Вони мають бути оформлені у вигляді тексту з варіантами відповідей та зазначенням правильної відповіді, за необхідності до них долучаються ілюстрація або відео. Також надається обґрунтування правильної відповіді у вигляді посилання на конкретні пункти (статті) нормативних документів», - йдеться у повідомленні.

Пропозиції можна надавати до питань за такими напрямками:

Правила дорожнього руху;

- будова та експлуатація транспортних засобів;

- основи безпечного водіння;

- основи права в області дорожнього руху;

- надання першої медичної допомоги.

Отримані пропозиції будуть систематизуватися і виноситися на розгляд комісії, яка після обговорень прийматиме рішення щодо їх врахування або відхилення. Потім усім особам, які заповнили форму, будуть надіслані повідомлення на електронну пошту з результатами про погодження або відхилення наданих пропозицій.

У сервісному центрі просять надавати лише виважені та аргументовані пропозиції і нагадують, щона сайті Головного сервісного центру МВС можна перевірити свої знання ПДР на онлайн-тренажері.

Як повідомляв Житомир.info, з липня 2020 року спрощено підтвердження водійського стажу, оскільки перелік необхідних документів розширено.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ПДР іспит питання сервісний центр  
Матеріали по темі