Влада

​У Житомирській області фірма та підприємниця мають сплатити 1,3 млн грн штрафу за узгоджені дії на тендерах з будівництва «Прозорого офісу» і сироварні

18 листопада 2020, 13:57

Антимонопольний комітет оштрафував ТОВ «Будівельна компанія «Сагат» та ФОП Дерев’янко Валентину Миколаївну на загальну суму 1,3 млн грн за узгоджені дії на тендерах, які проводила Баранівська міська рада.

Про це повідомила пресслужба ВДР у Житомирській області Північного міжобласного тервідділення АМКУ.

«4 листопада Тимчасова адмінколегія Антимонопольного комітету визнала порушенням конкурентного законодавства дії ТОВ «Будівельна компанія «Сагат» та ФОП Дерев’янко В.М.», - йдеться у повідомленні.

Ці суб’єкти брали участь у 2 процедурах закупівель, які проводила Баранівська міська рада Житомирської області:

Будівництво прозорого офісу з блокованими приміщеннями торгово-тренінгового центру в м. Баранівка з очікуваною вартістю 40 млн грн (тендер не відбувся);

Будівництво мінісироварні в с. Рогачів з очікуваною вартістю 4 млн грн (переможець – ТОВ «БК «Сагат»).

«Антимонопольний комітет встановив, що БК «Сагат» та ФОП Дерев’янко не конкурувало між собою чесно, натомість узгодили поведінку під час тендерів, тобто, вчинили змову», - повідомили в Антимонопольному комітеті.

Базуючись на зібраних Північним міжобласним ТВ доказах, АМКУ наклав штрафи на порушників:

• ТОВ «Будівельна компанія «Сагат» – 1 млн грн;

• ФОП Дерев’янко В.М. – 300 тис. грн.

Крім того, рішення АМКУ позбавляє обох суб’єктів брати участь у публічних закупівлях (тобто, претендувати на гроші з державного та місцевих бюджетів) упродовж трьох років.

ТОВ «Будівельна компанія «Сагат» зареєстроване в Новограді-Волинському у 2016 році. Фірма спеціалізується на будівництві житлових і нежитлових будівель. Керівником і засновником товариства, статутний капітал якого становить 1 тис. грн, є Весельський Іван Йосипович.

ФОП Дерев’янко Валентина Миколаївна зареєстрована з серпня 2018, займається роздрібною торгівлею залізними виробами, будматеріалами і сантехвиробами. Місце реєстрації ФОП – село Лісове Баранівського району.

Нагадаємо, у лютому 2019 уряд виділив майже 30 млн грн на будівництво «Прозорих офісів» у Житомирі, Новограді-Волинському та Баранівці.

Як повідомляв Житомир.info, у серпні АМКУ виявив узгоджені дії для спотворення результатів тендерів на будівництво спортмайданчиків у Житомирі, де виграла фірма родини Розенблат.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: АМКУ штраф узгоджені дії тендер  
Матеріали по темі