Місто

У Житомирі оголосили «новорічні» тендери: за 740 тис. грн збираються купити 4 тис. подарунків та послуги з організації свят

19 November 2020, 12:42

У листопаді 2020 управління культури Житомирської міської ради оголосило два тендери:

  • на послуги, пов'язані зі святкуванням новорічних та різдвяних свят,
  • на придбання новорічних подарунків.

Загальна очікувана вартість закупівель - 739 тис. грн.

Про це повідомляється в системі ProZorro.

Перший тендер оголосили 16 листопада на послуги з організації і проведення Новорічних та Різдвяних свят. Очікувана вартість закупівлі становить - 340 тис. грн, місце проведення - вулиця Михайлівська, майдан імені С.П. Корольова та по місту Житомир.

У технічних вимогах до предмета закупівлі зазначається, що в ці послуги входить встановлення живої ялинки на майдані Корольова, реставрація новорічних іграшок, послуги декоратора, прикрашання огорожі ялинки та декорування території біля головної ялинки, інше.

19 грудня 2020 року на майдані імені С.П. Корольова заплановане відкриття головної ялинки: з 18:00 — 20:00 або з 17:00 — 19:00. У послуги входить робота ведучих, виступ естрадно-духового оркестру, технічне забезпечення.

Також 19 грудня на автомобілі з відкритими бортами відбудеться експрес привітання від вулиці Михайлівської по 14 маршрутах.

З 19 грудня на вулиці Михайлівській буде діяти фотозона “Чудо-куля”, яку візьмуть в оренду, окрім того, підрядник має забезпечити чергування біля фотозони, а також декорувати балкони музичної школи №1 імені Б. Лятошинського, будівлі Житомирської міської ради та “Будинку Трибеля”.

24 грудня у різних мікрорайонах міста Житомира 8 професійних вокальних груп рухатимуться пішки за 8 маршрутами, виконуючи різдвяні пісні та вітаючи жителів міста зі святом. А з 17:00 по 18:00 (час може змінюватися) на Михайлівській будуть працювати ростові ляльки-аніматори.

25 грудня відбудеться експрес-привітання зі святом на ретро-трамваї, який рухатиметься згідно з трамвайним маршрутом, з залученням казкових героїв: Санта та 4 казкові герої на вибір замовника. Також у вартість закупівлі входить декорування трамваю та послуги фотографа.

Управління культури Житомирської міської ради тендерні пропозиції приймає до 2 грудня, аукціон запланований на 3 грудня 2020 року.

У другому тендері, який оголосили 9 листопада, мова йде про закупівлю 4 000 новорічних подарункових дитячих наборів. Очікувана вартість закупівлі - 399 тис. грн, тобто за один подарунок управління готове заплатити 99 грн 75 коп. Термін поставки не пізніше 14 грудня поточного року.

Вага дитячого новорічного подарунка нетто має становити не менше 480 г, а загальна кількість солодощів в одному новорічному подарунку повинна дорівнювати або перевищувати - 31 шт. Запакований новорічний подарунок має бути в упаковку у формі новорічної шапки. А на шапці-упаковці має бути розміщений логотип (вишивка гладдю), макет логотипу буде узгоджуватися замовником.

Управління культури Житомирської міської ради тендерні пропозиції приймає до 25 листопада, аукціон запланований на 26 листопада 2020 року.

Зазначимо, що минулого 2019 року управління культури закупило 14 200 новорічних подарунків «Веселих свят» у ПП “ТД “Солодкий світ” за 549 тис. 540 грн (вартість одного подарунку вагою 270 грамів – 37 грн 80 коп.).

Нагадаємо, минулого року влада Житомира відмовилось від будиночків родини Розенблат і 8 листопада 2019 оголосила тендер на різдвяний ярмарок за 685 тис. грн. 11 листопада в програмі «Тема дня» на Житомир.info мер Житомира Сергій Сухомлин пояснив, що місто закуповує будиночки, бо вони можуть окупити себе за рік. Проте вже за кілька днів цей тендер відмінили.

Як повідомляв Житомир.info, 28 листопада 2019 на позачерговому засіданні виконавчого комітету Житомирської міської ради було погоджено рішення про проведення ТОВ «АЛНІК-ІНВЕСТ» на майдані імені Корольова «Різдвяного ярмарку 2020» з 19 грудня по 19 січня.

Про те, скільки витратили на новорічні святкування у Житомирі та в сусідніх обласних центрах у 2019 році, читайте тут.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Новий рік Різдво свято ялинка подарунок УК тендер  
Матеріали по темі