Влада

​На посаду голови Житомирської обласної ради є лише один кандидат – перший заступник голови ОДА

27 листопада 2020, 11:32

На посаду голови Житомирської обласної ради претендує перший заступник голови ОДА Володимир Федоренко, який на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року був обраний депутатом від партії «Слуга народу».

Про те, що надійшла лише одна пропозиція щодо кандидата на посаду голови облради, на засіданні 27 листопада повідомив голова секретаріату Руслан Годований (фракція «Пропозиція»).

Після цього кандидат на посаду Володимир Федоренко почав виступати та обіцяти подальший розвиток Житомирщини.

Запитань до кандидата не було і лічильна комісія оголосила перерву для виготовлення бюлетеня та підготовки до голосування.

Нагадаємо, Володимир Федоренко був призначений на посаду першого заступника голови Житомирської облдержадміністрації восени 2019 року. Свого першого заступника Володимира Федоренка голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко представив на апаратній нараді 4 листопада 2019.

Як повідомляв Житомир.info, 26 листопада 2020 обласна ТВК оприлюднила постанову про скликання першої сесії Житомирської обласної ради восьмого скликання на 27 листопада.

Перед початком роботи новообраних депутатів Житомир.info проаналізував новий склад ради: Житомирська обласна рада оновилася на 60%, жінок буде втричі більше, ніж було.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: облрада сесія голова облради Федоренко  
Матеріали по темі