Здоров'я

У Житомирі відкрився перший стаціонарний реабілітаційний центр

1 December 2020, 10:09

Центр догляду та реабілітації пацієнтів із захворюваннями центральної нервової системи починає працювати у Житомирі.

Однією з унікальних послуг Центру і його безперечна перевага – можливість цілодобового перебування пацієнта із супутнім медичним доглядом та триразовим харчуванням.

Центр догляду та реабілітації спеціалізується на:

- догляді за літніми людьми,

- реабілітації захворювань центральної нервової системи,

- нейрореабілітації після інсульту та черепно-мозкових травм,

- реабілітації після спортивних травм.

«Це ті пацієнти, які не можуть ходити, самі себе обслуговувати після перенесених травм та інсультів. А також люди, які перенесли травми хребта та великих суглобів. Фактично, нашими пацієнтами є люди, які потребують кваліфікованої стаціонарної допомоги неврологів та реабілітологів. Нам вдалося зібрати мультифункціональну команду з неврологів, реабілітологів, ерготерапевта, кінезіотерапевта, логопеда та іншого спеціально навченого медичного персоналу», - зазначає Сергій Дацкевич, лікар-невролог та один із засновників Центру.

Центр готовий приймати пацієнтів з усієї Житомирської області та забезпечити якісну реабілітацію та догляд. На відміну від лікарні, пацієнти забезпечені персональною увагою, комфортною санаторною обстановкою та якісним харчуванням, що входить у вартість перебування.

Для пацієнтів у післяінсультному стані, після черепно-мозкових травм різної тяжкості - це високі шанси на якісне життя після отриманої реабілітації.

Центр знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. Комерційна, 2, додаткова інформація за телефонами: 067 999 70 03, 0800 339 596.

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: реабілітація реабілітаційний центр захворювання ЦНС  
Матеріали по темі