Місто

З держбюджету надійшло 2,4 млн грн субвенції, за рахунок якої дві житомирські сім’ї забезпечать житлом

2 грудня 2020, 13:02

Бюджет Житомирської міської ОТГ отримав кошти у вигляді державної субвенції в сумі 2 млн 369 тис. 728 грн. Йдеться про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей. Відповідно до рішення виконкому, прийнятого 1 грудня, кошти будуть направлені до департаменту соціальної політики та зараховані на спецрахунки отримувачів грошової компенсації.

Про це повідомляє пресслужба Житомирської міської ради.

«На компенсацію вартості житла для військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції буде спрямовано 835 тис. грн. Для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, брали безпосередню участь в антитерористичній операції, - 1 млн 534 тис. 710 грн», – повідомила директорка департаменту бюджету та фінансів міської ради Діна Прохорчук.

Довідка міської ради. Грошову компенсацію за належні для отримання жилі приміщення деяким категоріям осіб, які захищали незалежність, суверенітету та територіальну цілісність України, призначають на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19.10.2016 №719 «Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей».

Внутрішньо переміщеним особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членам їх сімей, які потребують поліпшення житлових умов, грошова компенсація за належні для отримання жилі приміщення призначається відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2018 року №280 «Питання забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб. Які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України».

Як повідомляв Житомир.info, 16 листопада 2020 року на сайті Житомирської міської ради опублікували проєкт рішення виконкому про намір дозволити учаснику бойових дій проживати у приміщенні, яке вважається нежитловим. Ще чотирьом громадянам, відповідно до іншого проєкту рішення виконкому, планували дозволити переобладнати нежитлові приміщення на житлові.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: субвенція житло компенсація учасник АТО переселенець  
Матеріали по темі