Влада

Обласна влада не повністю виконала домовленість про співфінансування житомирського КП «ФК «Полісся»

2 грудня 2020, 15:00

Обласна влада не повністю виконала свої зобов’язання щодо співфінансування комунального підприємства «Футбольний клуб «Полісся» Житомирської міської ради. Відповідно до домовленостей, обласна та міська влада мали фінансувати клуб у рівному співвідношенні – 50% на 50%. Однак КП отримало від обласної влади лише частину коштів.

2 грудня на черговому засіданні виконкому міської ради затверджували зміни до фінансового плану комунального підприємства на 2020 рік, оскільки, як доповів керівник КП Володимир Загурський, від обласної ради надійшла субвенція у розмірі 1,3 млн грн.

«Зміни полягають в тому, що надійшла субвенція у розмірі 1,3 млн грн з обласної ради. У зв’язку з цим був внесений перерозподіл використання коштів», – зазначив директор КП ФК «Полісся».

Заступниця міського голови Світлана Ольшанська поцікавилася, чи має футбольний клуб достатнє фінансове забезпечення до кінця року.

«Фактично, якщо буде довиділено кошти міським бюджетом, то є (фінансування)», – відповів Володимир Загурський.

Світлана Ольшанська нагадала, що відповідно до домовленостей, половину річного бюджету футбольного клубу мала профінансувати обласна влада, іншу половину – міська.

«Це мають бути кошти обласної ради, відповідно до домовленостей, наполовину: половину місто фінансує, половину – область», – зауважила заступниця мера.

Володимир Загурський стверджував, що в 2020 році дофінансування від обласної влади вже не надходитиме. Він також додав, що область надала лише половину від обумовленої суми коштів – 2,6 млн грн (а йшлося про 4,8 млн грн).

«Ми розуміємо, що з міського бюджету ми маємо, знову ж таки, виконати чиїсь обов’язки», – нарікала Світлана Ольшанська.

Члени виконкому підтримали зміни до фінплану КП ФК «Полісся».

Нагадаємо, наприкінці літа 2020 року на Facebook-сторінці комунального підприємства «Футбольний клуб «Полісся» йшлося, що ФК може припинити виступи в Першій лізі через недофінансування з обласного бюджету.

«Річний бюджет ФК "Полісся" становить 9,6 мільйонів гривень (виділено редакцією). Половину цієї суми, відповідно до домовленостей, виділяє міська рада, іншу половину – обласна державна адміністрація. Міська рада виділила 4 мільйони 800 тисяч гривень, але обласна недофінансувала три з половиною мільйони (виділено редакцією)», – йшлося у повідомленні.

1 жовтня під час брифінгу на центральному стадіоні голова Житомирської обласної державної адміністрації Віталій Бунечко звинуватив керівника ФК «Полісся» Володимира Загурського в непрофесійності. Голова ОДА зазначив, що на його думку, дії менеджменту клубу потрібно перевіряти. Він також закликав власників клубу, а саме міську раду, провести аудит в комунальному підприємстві «ФК «Полісся».

Житомирський міський голова Сергій Сухомлин нагадав Віталію Бунечку про співфінансування футбольного клубу «Полісся» – себе такі зобов’язання брали на себе депутати обласної ради.

Як повідомляв Житомир.info, 19 серпня 2020 року виконком Житомирської міської ради затвердив зміни до фінансового плану комунального підприємства «Футбольний клуб «Полісся». Директор КП ФК «Полісся» Володимир Загурський зазначав, що обласного бюджету не виділили обіцяні кошти – недофінансування становило 3,5 мільйони гривень.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: виконком засідання ФК "Полісся"  
Матеріали по темі