Влада

​Викладачка житомирського університету та вчитель з райцентру отримають премії Верховної ради

2 грудня 2020, 16:39

Учитель Пулинської школи Іван Паламарчук та професорка кафедри ЖДУ ім. І. Франка Олена Уваєва отримають премії Верховної ради.

Про це йдеться у відповідних постановах про присудження щорічних премій Верховної ради педагогічним працівникам та молодим ученим, прийнятих на засіданні 2 грудня.

«За особливі успіхи у здійсненні навчання і виховання учнів, вихованців, слухачів присудити Премію Верховної Ради України Паламарчуку Івану Васильовичу - вчителю технологій та Захисту Вітчизни опорного закладу загальної середньої освіти Пулинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Пулинського району Житомирської області», - йдеться у постанові Верховної ради про присудження щорічної премії Верховної Ради України педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів.

«За роботу «Практичне використання молюсків для очищення та біоіндикації водойм, профілактики трематодозів» присудити Премію Верховної Ради України молодим ученим: Уваєвій Олені Іванівні – доктору біологічних наук, професору кафедри Житомирського державного університету імені Івана Франка МОН України», - йдеться у постанові про присудження премії Верховної Ради України молодим ученим за 2019 рік.

Як повідомляв Житомир.info, у минулому 2019 році премію Верховної ради присвоїли вчителю історії ЗОШ №36 Любові Котенко та майстру ПТУ Галині Гринюк.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: премія Верховна рада педагог учений  
Матеріали по темі