Суспільство

З початку року в Житомирській області знайшли роботу 576 людей з інвалідністю, які мали статус безробітного

4 грудня 2020, 12:42

Житомирська область – на третьому місці в Україні після Львівщини і Хмельниччини за кількістю осіб з інвалідністю, які користувались цьогоріч послугами державної служби зайнятості: потребували працевлаштування майже 3300 жителів області з вадами здоров’я.

Про це 3 грудня повідомила пресслужба Житомирського обласного центру зайнятості.

Зазначено, що така кількість «особливих» клієнтів у службі зайнятості впродовж останніх п’яти років має сталий характер, без тенденцій до збільшення.

З початку року в області 640 людей з інвалідністю отримали роботу, 576 з них мали статус безробітного.

«Вдалося працевлаштувати 576 людей з інвалідністю, які мали статус безробітного, та ще 64 особи, яким робота була знайдена у перші дні звернень до набуття статусу безробітного. 191 безробітному для успішного працевлаштування знадобилось попереднє професійне навчання, організоване службою зайнятості. А 35 осіб з інвалідністю мали тимчасову зайнятість, взявши участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру», – йдеться у повідомленні.

На сьогодні потребують працевлаштування 1357 осіб з обмеженими фізичними можливостями, які звернулись за допомогою до служби зайнятості. Для них у загальній базі оперативних вакансій є 109 пропозицій роботи.

Як інформують в обласному центрі зайнятості, за виконання професійних обов’язків роботодавці готові платити потенційним працівникам до 13 тис. грн. Найбільша потреба у швачках (13 вакансій), операторах виробничих дільниць (11 вакансій) та продавцях продовольчих товарів (9 вакансій).

«Так, ПП «Фармацевтична фабрика «НВО «Ельфа» пропонує роботу машиністу розфасувально-пакувальних машин із заробітною платою 13000 грн, швачкам на ПРАТ ВКФ «Леся» готові платити 10000 грн, електрослюсарям з ремонту устаткування у ТОВ «ОМКАР» пропонують за роботу 9000 грн, а ТЗОВ «Церсаніт інвест» потребує операторів виробничої дільниці із зарплатою 7000 грн», – зазначають у центрі зайнятості.

Роботу людям з обмеженими фізичними можливостями пропонують у Житомирі, Новограді-Волинському, Коростені, Бердичеві та Олевському, Пулинському, Андрушівському, Чуднівському, Овруцькому районах.

Як повідомляв Житомир.info, станом на 1 листопада 2020 року кількість зареєстрованих безробітних у Житомирській області становила 16 482 особи. А кількість вакансій на вказану дату складала 2 457 одиниць. Найбільш високооплачуваною є професія головного програміста. Таким фахівцям роботодавці готові запропонувати зарплату в розмірі 25 тисяч гривень.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: центр зайнятості ЦЗ вакансія безробіття безробітний інвалідність  
Матеріали по темі