Влада

Житомирський університет оприлюднив результати виборів ректора

11 December 2020, 19:25

У Поліському національному університеті 11 грудня відбулися вибори ректора. Відповідно до результатів голосування, перемогу здобув діючий ректор університету, доктор економічних наук, професор Олег Скидан.

Про це повідомляє пресслужба Поліського національного університету.

Зазначено, що єдиним конкурентом Олега Скидана на виборах став доктор біологічних наук, професор, академік Юрій Довгій.

«Загалом у голосуванні взяли участь 477 виборців. Згідно із результатами підрахунку, Олег Скидан отримав 421 голос, а Юрія Довгія підтримали 44 виборці. Не підтримали жодного кандидата 6 виборців, ще 6 – проголосували проти всіх», – йдеться у повідомленні.

У голосуванні взяли участь працівники університету, а також студенти. На виборчій дільниці, яку облаштували у актовій залі навчального закладу, за процесом голосування стежили спостерігачі від обох кандидатів.

Нагадаємо, Олег Скидан був обраний ректором університету на виборах в 2015 році. За 2019 рік Скидан отримав 391 тис. 453 грн зарплати за основним місцем роботи, 5 тис. 929 грн виплат від свого університету за цивільноправовим договором та 2 тис. 495 грн компенсації вартості харчування як особі, постраждалій внаслідок аварії на ЧАЕС. На місцевих виборах 2020 року ректор ПНУ обраний депутатом Житомирської обласної ради від партії «Сила і Честь» - був другим номером у партійному списку.

Як повідомляв Житомир.info, наказом Міністерства освіти і науки від 3 березня 2020 року Житомирський національний агроекологічний університет перейменований у Поліський національний університет.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ПНУ Скидан вибори ректор  
Матеріали по темі