Місто

Ще один житомирський університет змінив назву

4 березня 2020, 11:28

Наказом Міністерства освіти і науки від 3 березня 2020 року Житомирський національний агроекологічний університет перейменований у Поліський національний університет.

Про це 4 березня повідомив ректор університету Олег Скидан

«Житомирський національний агроекологічний університет перейменовано у Поліський національний університет!!! Вітаю колектив та студентів з високим визнанням наших спільних досягнень!!! Велика вдячність усім, хто підтримав університет на нашому шляху до нових здобутків на благо України!!!», - написав Скидан.

У відповідному наказі Міносвіти, який оприлюднив ректор, зазначено, що рішення про перейменування було схвалене на конференції трудового колективу університету 1- січня 2020 року.


Нагадаємо, ще восени 2018 року колектив ЖНАЕУ направляв звернення до Міністерства освіти і науки України з проханням надати закладу назву «Поліський національний університет».

Як повідомляв Житомир.info, в квітні 2019 року Житомирський державний технологічний університет отримав нову назву і став державним університетом «Житомирська політехніка».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: університет ЖНАЕУ Скидан  
Матеріали по темі