Місто

​У Житомирі провели тендер на новорічні та різдвяні свята: переможець – ФОП, який займається обслуговуванням транспорту

15 December 2020, 13:35

Управління культури Житомирської міської ради провело тендер на організацію новорічних та різдвяних свят у місті та визначило переможця, з яким має намір укласти договір.

Інформація про проведений тендер оприлюднена на ресурсі ProZorro.

В аукціоні, який відбувся 3 грудня, взяли участь три учасники – фізичні особи-підприємці з Житомира:

ФОП Галицький Анатолій Іванович з остаточною пропозицією у 290 тис. грн;

ФОП Сидорець Руслан Васильович з остаточною пропозицією у 300 тис. грн;

ФОП Леліченко Любов Костянтинівна з пропозицією у 330 тис. грн, яку вона не змінила упродовж електронного аукціону.

Зазначимо, що очікувана вартість закупівлі становила 340 тис. грн, джерелом фінансування заходів є місцевий бюджет.

Відтак, за результатами відкритих торгів перемогу здобув ФОП Галицький Анатолій Іванович, пропозиція якого у 290 тис. грн виявились найбільш економічно вигідною. 4 грудня замовник висунув вимогу усунути певні невідповідності в тендерній пропозиції, яку переможець задовольнив. Тож, цього ж дня управління культури опублікувало повідомлення про намір укласти договір з ФОП Галицький А.І. на послуги з організації новорічних і різдвяних свят.

ФОП Галицький Анатолій Іванович – житомирський підприємець, який провадить свою діяльність 25 років. Ним зареєстровано 42 види діяльності, основним з яких визначено технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів.

Зазначимо, що цьогоріч у Житомирі не планують проводити новорічний ярмарок та влаштовувати масові гуляння. Натомість організовують експрес-вітання: містом їздитимуть автомобілі та «різдвяний трамвай», з яких житомирян вітатимуть казкові персонажі.

Без ярмарку та концертів: як Житомир зустрічатиме Різдво та Новий рік в умовах карантину, дивіться у відеосюжеті від 24 листопада 2020.

Нагадаємо, у середині листопада 2020 в Житомирі оголосили «новорічні» тендери: за 740 тис. грн збиралися купити 4 тисячі солодких подарунків та замовити послуги з організації свят.

Як повідомляв Житомир.info, цьогоріч управління культури Житомирської міської ради купить 4000 новорічних подарунків у постійного постачальника – вінницького ПП «Торговий дім «Солодкий світ»: по 100 грн за один набір цукерок у новорічній шапці.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Новий рік Різдво свято УК тендер  
Матеріали по темі