Влада

Суд закрив справу про захист честі та гідності секретаря Житомирської міськради, бо вона не приходила на засідання

29 грудня 2020, 14:48

Богунський районний суд міста Житомира залишив без розгляду позовну заяву Наталії Чиж до Андрія Федірка та рекламного агентства «Ліард ЛТД» про захист честі і гідності, ділової репутації та стягнення моральної шкоди.

Відповідне рішення було ухвалене 1 грудня 2020 року, оприлюднене 11 грудня.

Підставою для закриття справи стало те, що позивачка двічі проігнорувала судові засідання й не отримала повістки, які надсилалися за вказаною нею адресою.

«Враховуючи, що позивач, будучи належним чином повідомленою про дату, час та місце розгляду справи, двічі поспіль не з`явилася у судові засідання, заява про розгляд справи за її відсутності на адресу суду не надходила, суд приходить до висновку про наявність підстав для залишення позовної заяви без розгляду», - зазначається у рішенні.

Скріншот з рішення Богунського райсуду

Нагадаємо, підставою звернення до суду стало розміщення в Житомирі інформації на білбордах зі згадуванням прізвища Чиж, яка на той час була секретарем Житомирської міської ради. У позовній заяві вимагалося визнати недостовірною та такою, що порочить гідність, честь та ділову репутацію позивача інформацію, поширену відповідачами; зобов`язати відповідачів протягом 5 календарних днів з моменту набрання рішенням суду законної сили спростувати поширену ними недостовірну інформацію; стягнути з відповідачів моральну шкоду в розмірі по 50 тис. грн.

Як повідомляв Житомир.info, депутат Житомирської міської ради від Об’єднання «Самопоміч» Наталія Чиж була обрана секретарем міської ради на сесії 30 листопада 2015 року, на місцевих виборах 2020 року Чиж не балотувалася. 15 грудня 2020 року секретар міської ради оприлюднила декларацію перед звільненням.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Чиж суд моральна шкода Федірко  
Матеріали по темі