Місто

​У Житомирі з січня тариф на теплопостачання зросте на 18%

30 December 2020, 14:32

Із січня 2021 року тариф на теплову енергію та послуги з централізованого опалення у Житомирі зросте на 18%. Крім того, в платіжках за грудень житомиряни також побачать зростання тарифу.

Таке рішення було прийнято 30 грудня на позачерговому виконкомі.

«Ми вимушені коригувати тариф на централізоване опалення, фактично, змінить у більшу сторону на 18%. Це сезонне збільшення, воно є характерне для європейських країн. Через те, що в Україні також запрацював ринок газу, нам треба звикати до того, що ціна на газ буде змінюватися. Відповідно, там, де є складова газу, буде змінюватися й ціна опалення», - каже начальник управління комунального господарства Житомирської міської ради Олександр Марцун.


Зміни у тарифі пов’язані зі зростанням ціни на постачання, транспортування, розподіл природного газу та електроенергії.

«Складова тарифу. Ціна газу за цей період, за півтора місяця, вже виросла на 13,5%. Найголовніше, що й розподіл фактично на 70%», - додала перша заступниця міського голови Світлана Ольшанська.

Наостанок, заступник міського голови Сергій Кондратюк порівняв тариф на теплопостачання в Житомирі з іншими містами в області.

«Ціна в Житомирі - 1 882 грн з ПДВ. Спілкувався з колегами з інших міст, наприклад, в Коростені ціна теплової енергії буде 2000 тис. грн, а в Новограді-Волинському - 1927 грн. Наша ціна все одно набагато менша, ніж в інших містах Житомирської області», - говорить Сергій Кондратюк.

Нагадаємо, 22 грудня на сайті Житомирської міської ради оприлюднили оголошення про намір змінити тарифи на теплопостачання.

Як повідомляв Житомир.info, на початку нового опалювального сезону в Житомирі 7 жовтня 2020 року виконком затвердив нові тарифи на тепло.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ЖТКЕ тепло теплопостачання опалення тариф  
Матеріали по темі