Місто

​УАШ провело ще два тендери на прибирання тротуарів Житомира за 897,2 тис. грн

14 січня 2021, 13:30

КП “Управління автомобільних шляхів” Житомирської міської ради провело ще два тендери на послуги з прибирання тротуарів у місті. За прибирання 146 726 кв.м. комунальне підприємство заплатить сумарно 897,2 тис. грн.

Термін надання послуг до 30 червня 2021 року. Джерело фінансування - місцевий бюджет.

Про це йдеться в системі ProZorro.

За умовами тендерної документації, переможці відкритих торгів мають у зимовий період: механізовано прибирати тротуари та зупинки громадського транспорту від снігу; обробляти території тротуарів загального користування та зупинок громадського транспорту протиожеледними сумішами; усувати сніго-льодовий накат з тротуарів та зупинок громадського транспорту; ліквідовувати стихійні звалища з-під парканів, з зелених зон тротуарів та інше; у літній період фірми мають вручну підмітати тротуари загального користування та зупинок громадського транспорту; скошувати траву на зеленій зоні між тротуаром та проїзною частиною вулиці та інше.

Очікувана вартість закупівлі в першому тендері становила - 574,5 тис. грн. Участь у торгах взяли три фірми: ТОВ “Управляюча компанія “Полісся” з пропозицією у 533,8 тис. грн, ПП “Євро Сервіс Плюс” з пропозицію у 573,2 тис. грн та ТОВ “Керуюча компанія “КомЕнерго-Житомир” з пропозицією у 573,8 тис. грн.

Пропозицію ТОВ “Управляюча компанія “Полісся” відхилили, оскільки вона не відповідала вимогам тендерної документації. 11 січня 2021 року КП “Управління автомобільних шляхів” Житомирської міської ради опублікувала намір підписати договір з ПП “Євро Сервіс Плюс”.

За умовами тендерної документації ПП “Євро Сервіс Плюс” прибиратиме тротуари на 26 вулицях Житомира площею 112389 кв.м.

ПП “Євро Сервіс Плюс” засноване в серпні 2019 року в Житомирі по вулиці Івана Кочерги, 13/1. Спеціалізується фірма на комплексному обслуговуванню об'єктів, статутний капітал - 50 тис. грн. Власником фірми є Юрій Володимирович Піньковський. У 2020 році він балотувався до Житомирської міської ради від ПП “Перемога Пальчевського”.

У другому тендері КП “Управління автомобільних шляхів” Житомирської міської ради має намір підписати договір з ПП "Крошня-ВЖРЕП №4” вартістю 324 тис. грн. Відповідне повідомлення комунальне підприємство опублікувало 5 січня 2021 року. Закупівлю замовник провів через переговорну процедуру. “Управління автомобільних шляхів” Житомирської міської ради обгрунтувало застосування переговорної процедури тим, що замовник вже двічі відміняв процедуру відкритих торгів, у тому числі частково, через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій.

Так як закупівля була проведена через переговорну процедуру, замовник не опублікував тендерну документацію. Однак, за умовами тендерної документації попередніх закупівель, які відмінили, ПП "Крошня-ВЖРЕП №4” прибиратиме тротуари на 7 вулицях Житомира площею 34337 кв.м.


ПП "Крошня-ВЖРЕП №4” засноване в травні 2016 року в Житомирі по вулиці Отаманів Соколовських, 7. Спеціалізується фірма на комплексному обслуговуванню об'єктів, статутний капітал - 10 тис. грн. Власником фірми є ексдепутат міської ради минулого скликання від ПП “Опозиційний Блок” Володимир Андрійович Тичина.

Нагадаємо, КП “Управління автомобільних шляхів” Житомирської міської ради з 14 по 21 грудня 2020 року уже уклало чотири угоди на послуги з прибирання тротуарів на загальну суму 2,95 млн грн. Прибирати тротуари Житомира будуть чотири фірми, які належать міським депутатам та помічникам екснардепа.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: тротуар прибирання УАШ  
Матеріали по темі