Місто

Через локдаун у Житомирі не планують освячувати воду та організовувати купання на Водохреще

18 січня 2021, 13:39

Цього року традиційного масового купання на Водохреща на річці Тетерів у Житомирі організовувати не планують через локдаун. Зокрема, у гідропарку не встановлюватимуть намети для обігріву, а священики не будуть освячувати воду.

Про це Житомир.info розповів секретар Житомирської міської ради Віктор Клімінський.

«Сьогодні ми провели зустріч з Радою церков, де ми повідомили позицію міської ради щодо проведення завтрашнього дня - Водохреща. Позиція міської ради полягає у тому, що відповідно постанови Кабінету міністрів, введенні в Україні також і у Житомирській ОТГ карантинні обмеження, тому ніяких заходів не передбачається зі сторони міської ради. Рада церков підтримала міську раду, що стосується проведення. Ми обговорили всі питання, тому на завтра не передбачається освячення традиційних місць для купання», - говорить Віктор Клімінський.


Також у міській раді закликали житомирян не занурюватися у крижану воду, а залишитися вдома.

«Звертаюся до мешканців Житомира, щодо проведення таких традиційних свят та прошу поставитися з розумінням і обмежити це святкування, краще залишитися вдома. Враховуючи нинішню ситуацію в Україні, бажано не проводити це свято, як ми звикли», - сказав Віктор Клімінський.

Але на всяк випадок, у місцях, де найчастіше купаються на Водохреща житомиряни, має чергувати «швидка».

«Ми розуміємо ментальність наших мешканців і розуміємо, що можливо будуть поодинокі випадки, тому більш за все, чергова швидка допомога та лікарі будуть присутні у місцях загально скупчення, тобто у традиційних місцях для купання», - каже Віктор Клімінський.

Як святкували Водохреща у минулому 2020 році дивіться тут.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Водохреща купання локдаун церква Клімінський  
Матеріали по темі