Місто

​У 2020 році на утримання двох недіючих кінотеатрів в Житомирі витратили понад чверть мільйона гривень

22 січня 2021, 14:05

На утримання двох недіючих кінотеатрів «Жовтень» і «Космос» КП «Об’єднана дирекція кінотеатрів міста» витратило торік 261,7 тис. грн, з них понад 100 тис. грн – податок на землю.

Про це 21 січня на засіданні депутатських комісій доповіла заступник директора комунального підприємства Інна Сергійчук.

«На балансі знаходиться два непрацюючі кінотеатри. За рахунок доходів, які ми отримуємо від кінотеатру Івана Франка, ми несемо витрати по двох кінотеатрах, які не функціонують. Витрати по них в минулому році склали 261,7 тис. грн. Тільки земельного податку ми платимо по «Космосу» – 36,8 тис. грн, по «Жовтню» – 65,5 тис. грн. У кінотеатрі «Жовтень» потрібно ще обслуговувати пожежну сигналізацію, оплачувати роботу двірника, а в минулому разі ми його лише 2-3 рази мали змогу здати в оренду під виставки – це невеликі кошти», - розповіла Інна Сергійчук.

Нагадаємо, у жовтні 2020 року Житомирський виконком дозволив кінотеатру імені Франка підвищити ціни на квитки до 80 грн.

Як повідомляв Житомир.info, згідно з даними фінансового звіту КП «Об’єднана дирекція кінотеатрів міста» за 2019 рік, який представили на виконкомі 6 травня 2020 року, за попередній рік виручка від продажу квитків у кінотеатрі імені Івана Франка зросла на третину, а від роботи кафе – у 5 разів. При цьому у 2018 році кінотеатр ім. Франка в Житомирі заробив 1,8 млн грн на продажу квитків, проте прибутку так і не отримав. Тоді фінансова допомога комунальному підприємству склала майже 1,2 млн грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: кінотеатр  
Матеріали по темі