Місто

В останній тиждень січня в Житомирі завершать знімати іграшки з головної ялинки та вирішуватимуть, чи зустрічати весну гуляннями

22 січня 2021, 18:04

Новорічні свята завершились і, за традицією, після Водохреща (19 січня) в Житомирі демонтують головну ялинку та новорічні прикраси. З Михайлівської вчора, 21 січня, прибрали гобопроєктори, за допомогою яких на будівлі транслювались новорічні відео. Також почали знімати іграшки з живої ялинки на пішохідній вулиці, однак через відсутність підйомника відповідної висоти роботи планують завершити наступного тижня.

«У зв'язку з тим, що ялинка не така, як минулі роки, вона вища – 25 метрів, такої техніки у нас немає, щоб піднятися на таку висоту доводиться наймати техніку. Тому з технічних причин на наступному тижні завершимо. Цього тижня таку техніку не надали, хоча обіцяли, а на наступному тижні пообіцяли, що нададуть. Роботами на такій висоті буде займатись «Міськсвітло», а вони можуть провести цю роботу без тендеру», - розповів директор КП «Зеленбуд» Олександр Волокіта.


Натомість директор КП «Міськсвітло» Сергій Ковальчук повідомив журналістам Житомир.info, що питання щодо зняття прикрас з ялинки буде вирішуватись у понеділок, 25 січня.

А ось ялинки у горщиках, які прикрашають Михайлівську, прибиратимуть вже з настанням тепла.

Чи влаштовуватимуть традиційне свято «Залицяння до весни» зі спалюванням солом’яного опудала в останній день зими, вирішуватимуть після закінчення локдауна, тобто після 24 січня. За словами начальниці управління культури Ілони Колодій, наступного тижня запланована нарада щодо проведення святкувань і якщо проводитимуть подібні заходи, то лише з обмеженнями через карантин.

Нагадаємо, в 2020 році у Житомирі вирішили не встановлювати живу чи штучну ялинку на майдані Корольова, а прикрасили дерево на Михайлівській. 19 грудня на головній ялинці Житомира «по сімейному» запалили вогні.

Як повідомляв Житомир.info, в 2020 році в Житомирі 29 лютого – 1 березня в гідропарку проводжали зиму народними гуляннями та палили солом’яне опудало.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ялинка Масляна "Зеленбуд"  
Матеріали по темі