Влада

​Стали відомі імена претендентів на посади директорів літературного та Кмитівського музеїв Житомирської облради

30 січня 2021, 14:43

Житомирська обласна рада проводить конкурс на заміщення посад директорів двох музеїв: Житомирського обласного літературного музею та Кмитівського музею образотворчого мистецтва ім.. Й.Д. Буханчука. Оголошення про конкурс було опубліковано наприкінці 2020 року, документи від претендентів приймали до 29 січня.

Станом на 30 січня на сайті Житомирської обласної ради опублікована інформація про трьох претендентів на посаду директора обласного літературного музею та єдиного претендента на посаду директора КЗ «Кмитівський музей образотворчого мистецтва ім.. Й.Д.Буханчука».

Відтак, на посаду директора Житомирського обласного літературного музею Житомирської облради претендують:

  • Світлана Соболевська, 1982 року народження, працює методистом Інститут сучасного мистецтва Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.
  • Віталій Єремєєв, 1954 року народження, який працював у літературному музеї з моменту його створення: спочатку на посаді заступника керівника, а з 2005 року – на посаді директора музею. Звільнений 25 січня 2021 року у зв’язку з закінченням строку трудового договору.
  • Світлана Гресь, 1975 року народження, яка з 2014 року очолювала департамент сім’ї, молоді та спорту Житомирської ОДА, після його реорганізації в 2019 працювала на посаді заступника директора департаменту – начальника управління культури та туризму.

Скріншот з сайту Житомирської облради

Зазначимо, що Світлана Гресь розпорядженням голови обласної ради з 26 січня 2021 року призначена в.о. директора літературного музею

На конкурс з заміщення посади директора КЗ «Кмитівський музей образотворчого мистецтва ім. Й.Д.Буханчука» надійшли документи лише від одного претендента – Ярослава Хитрого, 1980 року народження, який з 2007 року працює у Кмитівському музеї, останні 10 років - на посаді директора.

Скріншот з сайту Житомирської облради

Як повідомляв Житомир.info, заступниця директора департаменту культури, молоді та спорту Житомирської ОДА Світлана Гресь звільнилася з посади і претендує на посаду директора літературного музею.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: директор конкурс музей  
Матеріали по темі