Місто

Депутати Житомирської міської ради вивчали, як працює водоканал та відбувається реконструкція

3 February 2021, 14:58

Будівництво очисних споруд води, заміна обладнання та реконструкція водогонів – депутатам Житомирської міської ради нового скликання показали масштаби робіт, які відбуваються на КП «Житомирводоканал». Директор підприємства розповів про специфіку робіт, терміни завершення будівництва та фінансування таких масштабних змін. Депутати нової каденції кажуть: деякі аспекти роботи житомирського водоканалу стали для них відкриттям, а подібні візити на підприємства допомагають краще зрозуміти їх специфіку.

«Досить часткове було розуміння, але сьогодні я зрозумів повноту цієї роботи. І хотілось би, щоб і житомиряни це теж розуміли. Коли ти отримуєш воду в свою квартиру, то ти не розумієш до кінця обсягу робіт, який проводиться, щоб вона попала в кран. І сьогоднішнє виїзне засідання показало колосальний обсяг робіт по заміні обладнання, щоб житомиряни могли споживати більш-менш чисту воду, а в подальшому, коли буде змінено очисні споруди води, то, може, й пити таку воду. Треба з розумінням ставитись до усіх цих робіт, і я щиро сподіваюсь, що з часом ми зможемо пити чисту воду з кранів», – каже депутат Житомирської міської ради Артем Ражев.


Голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства Геннадій Карпінський переконаний: після відвідин комунальних підприємств депутати будуть ухвалювати значно більш усвідомлені рішення.

«Сидіти в кабінетах – це не зовсім та робота депутата, яка має бути. Нові депутати, які будуть виїжджати, будуть бачити на власні очі, що робиться, і потім будуть дивитись на папери. І потім депутатам і нового, і вже не першого скликання задавати запитання керівнику того чи іншого комунального підприємства. А от ти вже бачиш, як воно на папері, як воно насправді вживу, то значно легше давати відповідь. Я особисто не зовсім розумію, як депутати, сидячи в кабінетах, можуть вирішувати якісь питання. Коли ти його сам вже побачиш, то легше приймати рішення», – розповідає депутат Житомирської міської ради, голова комісії з питань ЖКГ Геннадій Карпінський.

Як повідомляв Житомир.info, 29 січня 2021 року директор водоканалу та мер Житомира показали реконструйовану станцію підйому води і розповіли про економію.

Нагадаємо, у Житомирі з 1 січня зріс тариф на водопостачання, а з весни на водоканалі обіцяли якіснішу воду в кранах.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: водоканал депутат  
Матеріали по темі