Влада

Голова Житомирської облради обзавівся двома радниками – ексзаступником голови сільради та ректором

12 February 2021, 17:18

Голова Житомирської обласної ради Володимир Федоренко за три дні представив двох своїх нових радників.

Про нового радника Василя Осадчука повідомила пресслужба облради в інформації про апаратну нараду, яка відбулася 9 лютого.

«Під час наради голова обласної ради представив керуючого справами виконавчого апарату обласної ради Олександра Паламарчука, який був призначений на посаду 4 лютого та нового радника голови обласної ради Василя Осадчука, який раніше працював заступником голови Брониківської громади», - йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що з посади заступник голови Брониківської сільської ради Василь Осадчук звільнився 3 серпня 2020 року. З 1 січня по 3 серпня минулого року він отримав в сільраді 136 тис. 022 грн зарплати.

Про ще одного свого радника Володимир Федоренко написав 12 лютого на своїй сторінці у Facebook.

«Віктор Євдокимов – мій новий радник! Вітаю і одночасно дякую за бажання співпрацювати та втілювати у життя нові проєкти. З паном Віктором обласна рада зможе суттєво посилити команду реформаторів, адже як ректор та професор він вивів Житомирську політехніку у лідери вищої освіти області та 35 місце у всеукраїнському рейтингу», - повідомив голова обласної ради.

Ректор «Житомирської політехніки» Віктор Євдокимов призначений радником на громадських засадах.

Нагадаємо, на початку лютого на посаду керуючого справами виконавчого апарату Житомирської обласної ради був призначений Олександр Паламарчук – колишній працівник СБУ, ексрадник голови облдержадміністрації Віталія Бунечка.

Як повідомляв Житомир.info, киянин Володимир Федоренко з початку листопада 2019 року працював на посаді першого заступника голови Житомирської облдержадміністрації Віталія Бунечка. На місцевих виборах 2020 року Федоренко очолював список кандидатів від партії «Слуга народу» в депутати Житомирської обласної ради. 27 листопада 2020 року на першій сесії Житомирської облради 8-го скликання головою облради обрали першого заступника голови ОДА Володимира Федоренка, який був єдиним кандидатом на цю посаду.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: облрада Федоренко радник Євдокимов  
Матеріали по темі