Суспільство

У Житомирській області під час будівництва пошкодили газопровід: газовики звернулись до поліції та просять жителів семи сіл допустити їх до будинків

16 лютого 2021, 15:15

У Романівському районі Житомирської області (нині Житомирський район) при проведені будівельних робіт без попереднього погодження з АТ «Житомиргаз» 15 лютого люди пошкодили підвідний газопровід високого тиску діаметром 160 мм. Це спричинило аварійну ситуацію. Таким чином, жителі семи сіл, а це близько 600 абонентів, залишилися без газопостачання. Аварію досить оперативно ліквідували, однак газ подали не до всіх будинків – для цього газовиком потрібен доступ до помешкань.

Про це Житомир.info повідомила пресслужба АТ «Житомиргаз».

Зазначено, що аварійно-диспетчерська служба, яка оперативно прибула на виклик, локалізувала витік газу.

«До виконання аварійно-відновлювальні робіт було задіяно бригади Новоград-Волинського та Житомирського відділень. Враховуючи низькі температури, було прийнято рішення проводити роботи у нічний час. Не зважаючи на складні погодні умови, фахівці АТ «Житомиргаз» за кілька годин провели розкопку пошкодженого газопроводу, виконали зварювальні роботи та опресували частину розподільної мережі», – йдеться у повідомленні.

Вранці 16 лютого фахівці випробували газопровід на опресування та перевірили відсутність падіння тиску у системі. Відповідно до заходів безпеки працівники перекрили дворові вводи та провели запуск двох шафових газорегуляторних пунктів, відновивши пуск газу по розподільчих газопроводах.

«Наразі працівників Новоград волинського відділення та Чуднівської дільниці Бердичівського відділення запускають домові регулятори тиску, таким чином відновлюють газопостачання населенню. АТ «Житомиргаз» звертається до мешканців населених пунктів Бартуха, Грем’яче, Карвинівка, Лісна Рудня, Станіславівка, Старочуднівська Гута та Ягодинка з проханням забезпечити доступ працівникам АТ «Житомиргаз» до помешкань для оперативного відновлення газопостачання. Нагадуємо, що відновлення газопостачання можливе виключно за присутності споживача», – наголошують у АТ «Житомиргаз».

У пресслужбі газорозподільної компанії уточнили: аби подати газопостачання до оселі, необхідно перевірити усі елементи газової системи – як зовні будинку, так і всередині. Саме для цього фахівцям потрібен доступ до помешкання.

За фактом пошкодження газопроводу підприємство звернулося до поліції.

Як повідомляв Житомир.info, в листопаді 2020 року в місті Коростень Житомирської області автомобіль в’їхав у газопровід, внаслідок чого майже 2400 споживачі залишився без газопостачання.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: газ "Житомиргаз" газопровід витік  
Матеріали по темі