Суспільство

За тиждень у Житомирській області на дотримання карантину перевірили понад 600 закладів, порушення були на кожному сьомому об’єкті

17 February 2021, 15:18

Упродовж тижня з 8 по 14 лютого працівники Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області провели понад 600 перевірок на ринках, у закладах торгівлі та сфери послуг, а також в освітніх закладах. Перевірки стосувалися дотримання карантину. Порушення виявили на кожному сьомому об’єкті. Спеціалісти склали сотню протоколів та приписів.

Про це 17 лютого повідомила пресслужба ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області.

«Так, упродовж минулого тижня (8-14 лютого) спеціалістами районних та міського управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області проведено 623 моніторингових перевірки суб'єктів господарювання щодо дотримання ними карантинних обмежень та протиепідемічних заходів із запобігання поширенню коронавірусу COVID-19. Загалом на минулому тижні перевірено 221 об'єкт продовольчої торгівлі, 123 заклади торгівлі непродовольчою групою товарів, 70 закладів громадського харчування, 17 перукарень (салонів краси). Окрім того, в зазначений період перевірено діяльність 145 об'єктів, серед яких агропродовольчі ринки, аптеки, розважальні заклади та об'єкти водозабезпечення», – йдеться у повідомленні.

Перевірки були і в 13 закладах дошкільної та 29 загальної середньої освіти, чотирьох ВНЗ та одному гуртожитку.

Минулого тижня порушення фіксувалися на кожному 7-му об'єкті нагляду, що становить 15,4 % від загальної кількості. Зазначається, що, як і раніше, найбільше порушень зафіксовано у закладах продовольчої торгівлі.

У зв'язку з виявленими порушеннями спеціалісти Держпродспоживслужби склали 44 протоколи про адмінправопорушення на відповідальних осіб, надали 64 приписи з пропозиціями про усунення порушень, надіслали 21 інформаційний лист до органів місцевої влади та 2 листи до правоохоронних органів.

Зазначено, що ГУ Держпродспоживслужби продовжує роботу у вказаному напрямку.

Нагадаємо, в Україні 14 січня 2021 року набув чинності прийнятий в грудні закон про штрафи для бізнесу, установ та організацій за відсутність масок у клієнтів і персоналу.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: карантин коронавірус Держпродспоживслужба  
Матеріали по темі