Місто

​Департамент ОДА готовий заплатити 720 тис. грн за проєкт реконструкції скверу на майдані в центрі Житомира зі встановленням найбільшого прапора

3 March 2021, 12:43

Департамент регіонального розвитку Житомирської обласної державної адміністрації оголосив тендер на розроблення проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Реконструкція скверу на Майдані Соборному у Житомирі зі встановленням флагштоку Державного прапору України». Очікувана вартість закупівлі - 720 тис. грн.

За умовами тендерної документації, розробити проєктно-кошторисну документацію переможець закупівлі має до 1 квітня 2021 року. Джерело фінансування - місцевий бюджет.

Про це йдеться в закупівлі, опублікованій 25 лютого на ресурсі “Прозорро”.

У завданні на проєктування зазначено, що майданчик благоустрою знаходиться в історичній частині міста, тож відмічають складні геологічні умови та можливе просідання грунтів.

“Проєктом передбачити встановлення флагштоку орієнтовною висотою 70 м на спеціально розробленому фундаменті. Реконструкція скверу з перекладанням або відновленням існуючих елементів покриття. Передбачити освітлення території благоустрою та підсвітки основи опори флагштоку. Встановлення малих архітектурних форм. Врахувати при проєктуванні, що сквер розташований в зоні історичного ареалу міста”, - йдеться в документації замовника.

Площа благоустрою становить 3765 м2, початок та завершення будівельних робіт має відбутися у 2021 році.

Пропозиції Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА приймає до 3 березня, аукціон запланований на 9 березня.

Нагадаємо, 23 лютого 2021 голова облдержадміністрації Віталій Бунечко підписав розпорядження про створення відповідної робочої групи для оперативного вирішення питання щодо встановлення найбільшого прапора України в місті Житомирі на майдані Соборному. Флагшток збираються встановити на місці колишнього пам’ятника Леніну.

Як повідомляв Житомир.info, близько часу ночі 21 лютого 2014 року в Житомирі звалили гранітний пам’ятник Леніну. В липні цього ж року на постамент повісили банер з фотографіями загиблих героїв Небесної сотні та кількох десятків житомирський військових, які на той час вже загинули в АТО, а зверху був встановлений прапор Житомирської області. З часом прапор області замінили на чорно-червоний прапор ОУН, який стоїть там до цього часу.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: флагшток майдан Соборний благоустрій сквер реконструкція  
Матеріали по темі