Місто

У водоканалі показали, як проводять ремонтні роботи із заміни обладнання для водопостачання Житомира

9 березня 2021, 16:28

9 березня поблизу житомирського водоканалу проводять ремонтні роботи з заміни обладнання для водопостачання в навколишні села поблизу Житомира та в місто. Роботи розпочали вранці і розрахували, щоб найскладніший етап робіт, який може вплинути на водопостачання в Житомирі, припав на нічні години.


«На даний момент відбувається повна заміна камери. В даний момент монтуються хрестовини і весь вузол. У подальшому це буде один із важливих вузлів по подачі води в центр міста. З цієї камери у нас буде виходити три основних трубопроводи: діаметром 900 мм поліетиленова труба, буде 600 мм і 400 мм. Також з цієї камери буде заживлено село Дениші і всю нижню ділянку. Роботи вже розпочаті, без води у нас зараз Денишівський напрямок з 9 години ранку. До 9 вечора мають закінчити роботи з цієї частини. З 21 години у нас почнуться роботи на центральних магістральних трубопроводах. Внаслідок цього нам доведеться понизити тиск в місті. Повністю подачу води на місто ми припиняти не будемо, а лише частково знижуємо тиск. Може відчуватись нестача на верхніх поверхах. Завтра до 9 години ранку все вже має бути змонтовано», - розповідає директор з розвитку та капітального будівництва КП «Житомирводоканал» Олександр Гаврилов.

Нагадаємо, 2 березня 2021 року через заміну засувки без водопостачання були жителі житомирського мікрорайону Крошня.

Як повідомляв Житомир.info, 4 березня водоканал попереджав про відсутність водопостачання у приміських селах та зниження тиску в Житомирі.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: водоканал ремонт вода Дениші водопостачання  
Матеріали по темі