Влада

У Житомирській облраді оновлена координаційна рада з національно-патріочиного виховання підбила підсумки 2020 року: провели заходів на 380 тис. грн

31 March 2021, 17:00

У Житомирі обласна координаційна рада з питань національно-патріотичного виховання та молодіжної політики вперше засідала в оновленому складі. Захід відбувся в онлайн-режимі під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Юрія Оханського. Участь у засіданні брав заступник голови облради Володимир Ширма.

Про це 31 березня повідомила пресслужба Житомирської обласної ради.

«Під час засідання обговорили проведену роботу у 2020 році щодо впровадження молодіжної політики в області, зокрема роботу молодіжного центру Бердичівської міської ради «М-Формація». Так, на реалізацію національно-патріотичного виховання минулого року з обласного бюджету було виділено 380,3 тис грн (виділено редакцією)», – пише пресслужба облради.

Також під час засідання відзвітували, що департамент культури, молоді та спорту ОДА спільно з інститутами громадянського суспільства у 2020 році провів ряд заходів: пленер молодих художників «Молодь обирає майбутнє!», виставку малюнків, засідання круглого столу на тему: «Бачення молоді в реалізації молодіжної політики та національно-патріотичного виховання», обласний літературний фестиваль-конкурс для молоді «Обрії душі», інформаційно-інтерактивний проєкт «Культурна інтеграція молоді в суспільне життя Поліського краю» та інші.

На заходи молодіжної політики з бюджету області минулого року було виділено понад 2 млн грн, з яких 1279,7 тис. грн – на забезпечення надання пільгових довготермінових кредитів молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам.

Окремим питанням члени координаційної ради розглянули реалізацію молодіжної політики та національно-патріотичного виховання на 2021 рік та результати проведення конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів) розроблених інститутами громадянського суспільства відповідно до постанови КМУ від 12.10.2011 № 1049.

Також під час засідання присутніх проінформували про розвиток нової спеціалізації в національно-патріотичному вихованні молоді – «Джура-Вовкулака» та підготовку молоді до сімейного життя в проєкті «Вірний вибір – щасливе майбутнє».

Координаційна рада вирішила рекомендувати громадам області створити молодіжні центри, простори, хаби на базах бібліотек, клубів, дитячих спортивних шкіл; долучати громадам до реалізації молодіжної політики інститути громадянського суспільства.

Відповідно до рішення ради, Департамент культури, молоді та спорту ОДА має провести з громадами роботу щодо розроблення та затвердження програм по молодіжній політиці та національно-патріотичного виховання молоді на місцевому рівні.

Нагадаємо, 12 лютого 2021 року голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко підписав розпорядження про створення нової координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання та молодіжної політики, ліквідувавши створену попередником.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: координаційна рада патріотичне виховання облрада  
Матеріали по темі