Влада

На черговому засіданні Житомирського міськвиконкому розглянуть звіти комунальних підприємств, питання майна та реклами

17 квітня 2021, 14:26

Чергове засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради відбудеться 21 квітня о 10:00.

Про це повідомляє пресслужба міської ради.

У затвердженому порядку денному – 58 питань, половина з яких будуть розглянуті у закритому режимі, бо стосуються неповнолітніх.

На засіданні, зокрема, планують затвердити Єдині вимоги до якості обслуговування відвідувачів Центру надання адміністративних послуг, в т.ч. у форматі «Прозорий офіс», заслухати звіти про виконання фінансових планів шести комунальних підприємств, надати дозволи на розміщення зовнішньої реклами та демонтаж спеціальних конструкцій зовнішньої реклами, встановити режим роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг у нічний час на території Житомирської міської об’єднаної територіальної громади. Зауважимо, що у додатку до відповідного проєкту рішення вказаний лише один об’єкт – кафе на вул.Київська, 13 ТОВ «Кон Бріо» (належить дружині мера Світлані Сухомлин): закладу хочуть дозволити працювати з 8:00 до 23:00.

Всі питання порядку денного дивіться тут

Як повідомляв Житомир.info, на позачерговому засіданні Житомирського міськвиконкому 15 квітня 2021 року надали дозвіл на встановлення літніх майданчиків 18 закладам та затвердили результати конкурсу з визначення переможця будівництва доступного житла в Житомирі – багатоповерхівки на пров.Червоний, 41-а.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: виконком  
Матеріали по темі