Місто

У Житомирі фонтани запустили в тестовому режимі, а сезон планують розпочати 1 червня

6 May 2021, 13:35

Сезон фонтанів у Житомирі традиційно розпочинається 1 травня. Однак у 2020 році фонтани вчасно не запрацювали через карантин. Із запізненням сезон стартує і цьогоріч: станом на 6 травня більшість водограїв у місті вимкнені. Щоправда, деякі з них працюють у тестовому режимі, інші ще не запускали, бо вони потребують ремонту.

Про це Житомир.info 6 травня повідомили у пресслужбі КП «Житомирводоканал» (фонтани перебувають на балансі цього підприємства).

«Найімовірніше, до 1 червня фонтани ще перевірятимуть, тестуватимуть. А відкриття сезону фонтанів буде з 1 червня. Є у місті три дещо проблемні фонтани, зокрема, на майдані Соборному: там тріснула чаша, і потрібно повністю робити реконструкцію. Також деякі труднощі є з фонтаном на Новому бульварі, неподалік ресторану «Гайки». Там його ще готують, нині тривають роботи з будівництва. На Михайлівській ось два дні робили промивку, там замінювали деякі деталі. Це новий фонтан, їх таких усього два на всю Україну, тому трохи проблематично діставати деталі. Усі інші фонтани, принаймні ті, що у нас на балансі, будуть працювати», – розповіли у водоканалі.

Нагадаємо, 8 квітня 2021 року пресслужба Житомирської міської ради опублікувала ескізи реконструйованого Нового бульвару, де планують збудувати арковий фонтан та мають встановити лавки з LED-підсвіткою.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: фонтан водоканал  
Матеріали по темі