Місто

Аукціон з продажу будівлі колишнього конструкторське бюро НАН в центрі Житомира не відбувся, ціну знизили до 3 млн грн

14 May 2021, 10:37

Не відбувся запланований на 14 травня аукціон з продажу єдиного майнового комплексу державного підприємства «Спеціальне конструкторсько-технологічне бюро Інституту проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є. Пухова Національної академії наук України», який знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. Пушкінська, 44.

Відповідна інформація розміщена в системі ProZorro.Продажі.

Жодної заявки від охочих придбати за 6 млн 003 тис. грн частину триповерхової адміністративної будівлі загальною площею 1282,7 кв.м. не надійшло.

За умовами проведення електронних торгів, ціну на об’єкт знижено на 50% і на 14 червня 2021 року запланований новий аукціон зі стартовою ціною 3 млн 001 тис. 500 грн.

Нагадаємо, Фонд держмайна, який виставив на аукціон будівлю на вул.Пушкінська, 44, прописав умови продажу:

погашення протягом шести місяців боргів із заробітної плати та простроченої кредиторської заборгованості у розмірі, що складеться на день переходу права власності на єдиний майновий комплекс (у разі наявності такої заборгованості);

недопущення звільнення працівників приватизованого підприємства з ініціативи покупця чи уповноваженого ним органу (за винятком вчинення працівником дій, за які передбачено звільнення на підставі пунктів 3,4,7 і 8 частини першої статті 40 та статті 41 Кодексу законів про працю України) протягом шести місяців згідно пункту 7 статті 26 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна».

Поточна кредиторська заборгованість станом на 31.12.2020 становила 126 тис.грн, у т.ч.: заборгованість по заробітній платі – 11,0 тис. грн, заборгованість за товари, роботи послуги – 111,0 тис.грн, заборгованість за розрахунками з бюджетом – 4,0 тис.грн. Кількість працюючих – 1 чол.

Як повідомляв Житомир.info, відділ по управлінню та приватизації комунального майна Житомирської міської ради виставив на аукціон два нежитлових приміщення в Житомирі – на вул. Велика Бердичівська, 9 та на вул.Вітрука, 41, торги мають відбутися на початку червня 2021 року.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ФДМУ приватизація аукціон нерухомість вул.Пушкінська  
Матеріали по темі