Влада

​Заступниця мера Житомира обіграла суперників в настільний теніс на Спартакіаді серед команд органів місцевого самоврядування

14 травня 2021, 14:59

Заступниця міського голови Марія Місюрова відкрила сьогодні у Житомирі перший етап ХI Спартакіади серед збірних команд органів місцевого самоврядування, взяла участь у змаганнях та обіграла своїх суперниць у настільному тенісі.

Про це 14 травня повідомила пресслужба Житомирської міської ради.

«Я особисто беру участь у змаганнях з настільного тенісу, оскільки понад 20 років займаюсь цим видом спорту. На жаль, все менше молоді долучається до спорту, зараз у нас є чудова інфраструктура для занять спортом, стадіон «Спартак Арена», зали. Головне - тільки бажання. Своїм прикладом ми закликаємо всіх займатися спортом», - каже Марія Місюрова.

У змаганнях взяли участь команди Житомирської міської ради, Житомирської обласної ради, Житомирської районної ради, а також представники Станишівської, Тетерівської, Новогуйвинської територіальних громад.

НА сайті мерії повідомляють, що спартакіада проводиться з мініфутболу, волейболу, настільного тенісу, шахів, шашок та проходить під традиційним гаслом «Спорт об’єднує всіх в одну команду».

Команди та переможці з індивідуальних видів спорту візьмуть участь у фінальних змаганнях обласної спартакіади, які відбудуться 28 травня у Житомирі.

Нагадаємо,в інтерв’ю Житомир.info у 2019 році Марія Місюрова розповідала, що є кандидатом в майстри спорту з настільного тенісу, була чемпіонкою в інституті, 20 років вже чемпіонка серед медичних працівників області, і вже два роки поспіль вигравала на спартакіадах, які проводяться для посадовців органів місцевого самоврядування.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Місюрова теніс спартакіада  
Матеріали по темі