Місто

Рушники, іграшки, маски й рукавички: у житомирському водоканалі розповіли про «асортимент» у каналізаційній мережі

18 травня 2021, 14:11

Каналізація у Житомирі не надто відрізняється від смітника. У колодязях комунальники знаходять різноманітні побутові відходи: рушники, іграшки, засоби індивідуального захисту тощо.

Про це 18 травня повідомила пресслужба КП «Житомирводоканал».

«Подушки, рушники, м’які іграшки, дитячі підгузки, папір, засоби особистої гігієни, гумові рукавички та маски — ні, це не асортимент магазину, це те, що десятками кілограмів доводиться “виловлювати” нашим працівникам під час чищення каналізаційних колодязів та промивання каналізаційних мереж», – йдеться у повідомленні водоканалу.

Зазначено, що упродовж квітня 2021 року робітники КП «Житомирводоканал» прочистили 663 каналізаційні колодязі та промили 7 648 м/п каналізаційних мереж.

У водоканалі нагадують, що «каналізація – не смітник і не безодня, яка здатна поглинути будь-яке сміття. Вона призначена винятково для транспортування побутових та промислових стічних вод до очисних споруд міста».

Нагадаємо, про «асортимент» каналізаційних колодязів пресслужба КП «Житомирводоканал» розповідала і січні 2020 року. Тоді комунальники «виловлювали» з каналізації ганчірки, підгузки, вішаки, перемикачі, вологі серветки, гумові рукавички.

Як аварійна бригада «Житомирводоканалу» ліквідовує пориви на водогоні, дивіться у фоторепортажі від 27 листопада 2019 року

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: каналізація каналізаційна мережа водоканал  
Матеріали по темі