Місто

У водоканалі повідомили про зміну дати вимнення водопостачання в Житомирі: запастися водою радять раніше

27 травня 2021, 16:54

У Житомирі виникла необхідність якнайшвидшої заміни обладнання на водомережі, тож у водоканалі вирішили перенести дату проведення запланованих ремонтних робіт з повним призупиненням водопостачання міста. Воду вимкнуть увечері 3 червня і відновлять в ніч на 5 червня, після чого ще добу промиватимуть та дезінфікуватимуть мережі.

Про це 27 травня повідомила пресслужба КП «Житомирводоканал».

«Шановні абоненти, у зв'язку із виникненням необхідності якомога швидшої заміни обладнання у водопровідних камерах, ми змушені перенести дату проведення робіт на водопровідних мережах міста, які передбачають призупинення водопостачання у місті. Початок реконструкції північного магістрального трубопроводу - 3 червня. Задля того, аби замінити обладнання у водопровідних камерах о 22:00 буде призупинено водопостачання усього міста. Водопостачання буде поновлено у ніч з 4 на 5 червня. Одразу після проведення робіт із заміни запірної арматури буде відбуватися промивка та дезінфекція водопровідних мереж, яка триватиме з 20:00 5 червня до 20:00 6 червня. Нагадуємо, що під час проведення промивки та дезінфекції вода у кранах абсолютно безпечна для миття посуду, прання та інших господарських цілей, проте її не можна використовувати для приготування їжі», - йдеться у повідомленні.

У водоканалі також просять зробити необхідний запас води і з розумінням поставитися до ситуації із тимчасовим призупиненням водопостачання.

«Просимо зробити це заздалегідь, адже ввечері, у пік водорозбору, у мережах буде знижено тиск подачі води», - зазначили у водоканалі.

«Ми завершили реконструкцію трьох ділянок магістральних трубопроводів міста, завдяки чому нам вдалося оновити 7 км водогону, яким рухається вода до ваших домівок. Наразі підрядна організація "КСМ-ГРУП" розпочинає реконструкцію 2,5 км одного із найважливіших трубопроводів, який живить 54% домоволодінь усього міста. Цей трубопровід тягнеться від перехрестя вул. О. Теліги — вул. Каховської вздовж вул. Каховської через дюкерний перехід до пров. 1-ого Короленка, вул. Короленка, пров. 2-ого Колективного, вул. Новосінної. Уже сьогодні ми отримали першу партію трубопроводу зі скловолокна, який буде прокладено на місці однієї із найбільш аварійних ділянок водогону», - розповіли в КП «Житомирводоканал».

За інформацією комунального підприємства, 3-4 червня працівники водоканалу також виконуватимуть роботи із заміни запірної арматури в 11 водопровідних колодязях за такими адресами:

  • вул. Домбровського;
  • перехрестя вул. Болгарської — вул. Східної;
  • площа Соборна;
  • перехрестя вул. Б. Тена — вул. Східної;
  • перехрестя вул. В. Бердичівської — Старого Бульвару;
  • перехрестя вул. В. Бердичівської — М. Бердичівської;
  • перехрестя вул. В. Бердичівської — вул. І. Франка;
  • перехрестя вул. Б. Тена — вул. Хлібної;
  • перехрестя вул. М. Грушевського — вул. Небесної Сотні;
  • вул. Чуднівська.

Нагадаємо, у Житомирі водоканал повідомив про намір призупинити водопостачання міста на півтори доби, з 5 по 6 червня 2021 року: замінюватимуть засувки.

Як повідомляв Житомир.info, водопостачання в Житомирі припиняли 30-31 травня 2020 року, коли проводилися заплановані аварійно-технічні роботи: спочатку воду повністю відключили, а потім хлорували, тож для харчових потреб вона була непридатною.

За місяць житомирян знову просили завчасно зробити запас води на дві доби, 4 та 5 липня 2020: на водоканалі планувались масштабні роботи по монтажу нового обладнання, провести які неможливо без припинення водопостачання міста.

Вранці 5 липня директор КП «Житомирводоканал» Андрій Нікітін повідомив про затримку, яка виникла під час демонтажних робіт, у зв’язку з чим на відновлення водопостачання в місті потрібно ще кілька годин. За прогнозами, вода у кранах житомирян мала з’явитися надвечір – близько 20.00-21.00. Проте роботи завершили раніше і вже о 15.00 повідомили про початок відновлення водопостачання в місті.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: вода водопостачання відключення водомережа ремонт водоканал засувка  
Матеріали по темі