Місто

У Житомирі відбудеться перший в Україні забіг «Поліція передає естафету», містян запрошують до участі

1 червня 2021, 20:10

У Житомирі 12 червня 2021 року відбудеться перший в Україні забіг єдності «Поліція передає естафету».

Про це Житомир.info 1 червня повідомила НУО «Сучасний Формат» – один з організаторів заходу.

Зазначається, що змішані команди у складі чотирьох осіб, з яких двоє – поліцейські, пробіжать 12 км на підтримку безпеки і діалогу в громаді. Естафета відбудеться у 4 етапи. Кожен етап долає 1 коло у 3 км.

«В основі забігу лежить принцип налагодження діалогу взаємодії поліції та громадськості через поширення принципів “community policing” – стратегії, що заохочує співробітництво на засадах партнерства поліції та місцевих громад. Метою “community policing” є найбільш ефективне попередження та вирішення проблем злочинності, а також створення безпечних умов проживання в громадах», – зазначають організатори.

Усі учасники забігу отримають стартові пакети, медалі фінішера, а переможці та призери змагань – пам’ятні призи.

Для юних учасників заходу відбудеться дитячий забіг на 200 метрів.

Анкета дитячого забігу

На території забігу діятиме інтерактивне безпекове містечко: кінологи, кавалерія, вибухотехнічна служба, патрульні, поліція охорони тощо.

Для участі в забігу необхідно зареєструватися. Реєстрація учасників до 10 червня 2021 року. Участь у заході безкоштовна.

Організатори забігу: Головне управління Національної поліції України в Житомирській області, НУО «Сучасний Формат», спортивний клуб «Make Me Tri», Житомирська міська рада, Міжнародний фонд «Відродження».

«Біжимо разом! безпека в громаді – наш спільний інтерес та відповідальність!», – закликають організатори.

Тому, хто хоче стати волонтером, необхідно заповнити анкету.

У разі запитань звертатися за телефонами: +38(097)294-37-53, +38 (0412) 46-10-86, +380 (099)771-37-35; e-mail: mgo.sformat@gmail.com

Програма командного пробігу “Забіг єдності. Поліція передає естафету”

Дата: 12 червня 2021 р. (субота), м. Житомир.

Карта пробігу:

Нагадаємо, 29 травня у Житомирі відбувся «Велодень-2021», у якому, за попередньою оцінкою організаторів, взяли участь близько двох тисяч учасників.

Як повідомляв Житомир.info, 15 травня 2021 року у Житомирі відбувся благодійний забіг на підтримку дітей з комплексними порушеннями розвитку «Біжу за життя». До забігу долучилися понад пів тисячі житомирян. Під час благодійної акції зібрали майже 100 тис. грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: забіг «Поліція передає естафету»  
Матеріали по темі