Влада

У начальника ГУНП в Житомирській області новий заступник і знову з Вінниці

15 червня 2021, 10:48

В керівництві головного управління Нацполіції в Житомирській області відбулися кадрові зміни.

Станом на 15 червня 2021 року на сайті ГУНП зазначається, що заступником начальника управління замість Андрія Мамульчика став Ілля Гулеватий, який поки що перебуває в статусі т.в.о. заступника.

«Мамульчик переведений на роботу в НПУ, а Гулеватий з 17 травня тимчасово виконує обов'язки заступника начальника управління», - розповіла в коментарі Житомир.info речниця ГУНП Алла Ващенко.

Ілля Гулеватий в березні цього року оприлюднював декларацію за 2020 рік: проживає у Вінниці, працює заступником начальника управління стратегічних розслідувань у Вінницькій області. Зауважимо, що Юрій Олійник, який з червня 2020 року очолює головне управління Національної поліції в Житомирській області, до цього керував управлінням стратегічних розслідувань у Вінницькій області.

У власності Гулеватого з 2020 року є земельна ділянка в місті Немирів Вінницької області площею 898 кв.м., дружині з 2019 року в цьому ж місті належить квартира загальною площею 96,4 кв.м.

Власного транспорту родина не має, користуються з березня 2017 року автомобілем Toyota Corolla 2013 р.в., який належить батьку Іллі Гулеватого, з березня 2020 року – автомобілем BMW X5 2014 р.в., який належить матері Іллі Гулеватого.

В департаменті стратегічних розслідувань за минулий рік Гулеватий отримав 266 тис. 557 грн, його дружина, яка працює заступником керівника апарату Немирівського районного суду Вінницької області, отримала 301 тис. 314 грн зарплати. Готівкою новий заступник начальника поліції Житомирської області декларує 250 тис. гривень, його дружина – 350 тис. гривень і 30 тис. доларів.

Нагадаємо, в жовтні 2020 року на посаду заступника начальника – начальника кримінальної поліції ГУНП в Житомирській області був призначений Вадим Жмурко, який до цього працював начальником відділу управління стратегічних розслідувань у Вінницькій області. З вересня 2020 року заступником начальника – начальником слідчого управління ГУНП в Житомирській області працює Володимир Шевців, який до призначення на цю посаду був заступником начальника 1-го відділу управління розслідування особливо тяжких злочинів головного слідчого управління Національної поліції України. Із заступників, які працювали з попереднім керівником ГУНП в Житомирській області, залишився лише Артем Лисогор.

Скріншот з сайту ГУНП

Як повідомляв Житомир.info, за 2020 рік заступники начальника головного управління Нацполіції в Житомирській області отримали по пів мільйона гривень зарплат та виплат, а дехто придбав нову нерухомість

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ГУНП призначення Гулеватий  
Матеріали по темі