Місто

​Патріотична хода, фотозони, майстер-класи та концерт: у Житомирі готуються відзначати День Конституції

15 червня 2021, 15:21

У Житомирі 28 червня відзначатимуть День Конституції України. У планах заходів: патріотична хода центром міста, тематичні фотозони, виступи колективів.

Відповідний проєкт рішення виконкому «Про відзначення 25-ї річниці Конституції України» 15 червня опублікували на сайті Житомирської міської ради.

«Провести 28 червня 2021 року урочисті заходи з нагоди відзначення 25-ї річниці Конституції України та затвердити план проведення згідно з додатком…3.Комунальному підприємству «Парк» Житомирської міської ради забезпечити організацію 26-28 червня 2021 року виїзної торгівлі (фуд-корту) без права реалізації алкогольних напоїв, слабоалкогольних напоїв, пива, за виключенням реалізації столових вин та зобов'язати учасників виїзної торгівлі укласти відповідні договори…», – йдеться у проекті рішення.Як повідомляв Житомир.info, патріотичною ходою та покладанням квітів відзначали День Конституції в Житомирі 28 червня 2019 року. У 2020 році у зв’язку з карантинними обмеженнями масові заходи не проводились.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: День Конституції святкування виконком  
Матеріали по темі