Політика

Голову житомирської організації ВО «Батьківщина» позбавили депутатських виплат за ігнорування засідань Верховної ради

16 червня 2021, 16:26

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної ради на засіданні 9 червня розглядав питання про припинення відшкодування народним депутатам витрат, пов’язаних з виконанням депутатських повноважень, за травень 2021 року.

Відповідне рішення оприлюднене на сайті парламентського комітету.

Серед депутатів, які згідно з відомостями, поданими Апаратом Верховної Ради України, протягом травня 2021 року без поважних причин не брали особистої участі у більш як 30 відсотках голосувань при прийнятті рішень Верховної Ради України на пленарних засіданнях є Лабунська Анжеліка Вікторівна (член фракції ВО «Батьківщина»).

Нагадаємо, Анжеліка Лабунська також не отримувала відшкодування витрат, пов’язаних з виконанням депутатських повноважень, за лютий, березень, квітень, вересень та листопад 2020 року. На початку роботи Верховної ради ІХ скликання Лабунська: не отримали кошти на депутатську діяльність за листопад та грудень 2019 року. До парламенту Анжеліка Лабунська була обрана за списком ВО «Батьківщина», де мала №13.

За інформацією сайту Верховної ради, з початку каденції Анжеліка Лабунська була зареєстрована на 73 пленарних засіданнях, відсутня на 121.

Скріншот інформації про участь Анжеліки Лабунської в пленарних засіданнях

Анжеліка Лабунська, яка очолює обласну організацію ВО «Батьківщина», за 2020 рік отримала у Верховній раді 451 тис. 134 грн зарплати та 255 тис. 860 грн на виконання депутатських повноважень. На банківських рахунках Лабунська зберігає 1 млн 791 тис. 366 доларів, та 30 тис. 695 гривень, готівкою задекларовано 500 тис. доларів, 300 тис. євро, 28 млн 217 тис. гривень і 250 тис. швейцарських франків.

Як повідомляв Житомир.info, у 2020 році за прогули нардепа-мажоритарника Сергія Кузьміних (фракція партії «Слуга народу», обраний від Чуднівського округу №67) позбавляли депутатських виплат за червень, за жовтень та листопад.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ВР нардеп Лабунська прогул  
Матеріали по темі