Політика

Нардеп Лабунська, яка очолює житомирський осередок ВО «Батьківщина», знову без виплат від Верховної ради через «прогули»

21 квітня 2020, 09:59

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної ради на засіданні 10 квітня розглядав питання про припинення відшкодування народним депутатам витрат, пов’язаних з виконанням депутатських повноважень, за березень 2020 року.

Протокол засідання комітету оприлюднений на парламентському сайті.

Зокрема, члени комітету розглянули подані апаратом Верховної ради відомості щодо обліку робочого часу народних депутатів України, які впродовж березня 2020 року без поважних причин не брали участь у більш як 30% голосувань при прийнятті рішень на пленарних засіданнях та були відсутні на більш як 50% засідань комітетів Верховної ради, до складу яких їх обрано.

За результатами розгляду Комітет вирішив звернутися до голови Верховної ради з поданням про видання розпорядження щодо припинення відшкодування витрат, пов’язаних з відшкодуванням депутатських повноважень, за березень 2020 року 94 депутатам, серед яких – Лабунська Анжеліка Вікторівна (член фракції ВО «Батьківщина», ексдепутат Житомирської облради).

Зазначимо, що Анжеліка Лабунська й за лютий була позбавлена депутатських виплат за пропуски пленарних засідань.

Скріншот з сайту Верховної ради про реєстрацію у березні 2020 року нардепа Лабунської та відсоток голосувань

Також Комітет на засіданні 10 квітня вирішив не включати до списку народних депутатів України, яким відповідно до поданих Апаратом Верховної Ради України відомостей (лист від 06.04.2020) пропонується припинити відшкодування витрат, пов’язаних з виконанням депутатських повноважень за березень 2020 року, 85 народних депутатів, серед яких був мажоритарник від Житомирської області Володимир Арешонков (група «Довіра», Коростенський округ №64).

Нагадаємо, за листопад 2019 року кошти на депутатську діяльність не отримали мажоритарник з Житомирської області Сергій Кузьміних (фракція партії «Слуга народу», обраний в Чуднівському окрузі №67) та колишня депутатка облради, голова обласної організації ВО «Батьківщина» Анжеліка Лабунська (фракція ВО «Батьківщина»). Лабунська також не отримала відшкодування витрат за грудень 2019 року.

Як повідомляв Житомир.info, 16 жовтня 2019 року народні депутати підтримали законопроєкт щодо припинення відшкодування народному депутату витрат, пов'язаних з виконанням депутатських повноважень, у разі пропуску без поважних причин пленарних засідань або засідань комітетів Верховної ради. Закон почав діяти з 1 листопада 2019 року..

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ВР нардеп прогул Лабунська  
Матеріали по темі