Місто

У Житомирській міській раді почали прийом заявок на проведення капремонтів дахів та мереж у багатоповерхівках на умовах співфінансування

1 July 2021, 13:05

Управління житлового господарства оголосило про початок прийому заявок для участі в конкурсі на проведення капітального ремонту внутрішньобудинкових мереж та дахів у багатоквартирних будинках на умовах співфінансування.

Оголошення оприлюднили 30 червня на сайті Житомирської міської ради.

«Управління житлового господарства Житомирської міської ради оголошує прийом заявок для участі в конкурсі на проведення капітального ремонту у багатоквартирних будинках на умовах співфінансування. Умови прийняття заявок та пакет необхідних документів для реєстрації визначено рішенням виконавчого комітету Житомирської міської ради №450 від 05.05.2021 «Про внесення змін в додаток 1 до рішення виконавчого комітету міської ради від 29.07.2019 №753«Про співфінансування капітального ремонту у багатоквартирних будинках, розміщених в межах Житомирської міської об’єднаної територіальної громади», - йдеться в оголошенні.

Термін прийняття заявок на право брати участь у конкурсі: з 08 години 02.07.2021 року по 18 годину 14.08.2021 року.

Заявки приймаються управлінням житлового господарства Житомирської міської ради за адресою: майдан ім. С.П. Корольова, 4/2, каб. 389, тел. 47-07-97, 42-06-19

Нагадаємо, у 2020 році на конкурс на капремонт багатоповерхівок на умовах співфінансування з бюджету надійшло лише 5 заявок. Тоді в.о. начальника управління житлового господарства Ігор Задорожний розповідав, що на сесії Житомирської міської ради на капітальний ремонт житлових будинків на умовах співфінансування (не менше 30% - кошти співвласників, а решта – кошти місцевого бюджету) було виділено 2,5 млн грн, з яких 500 тис. грн – на капремонт ліфтів та 2 млн грн – на інші види капремонту в житловому фонді.

Умови прийняття заявок та пакет документів на участь у програмі співфінансування капітальних ремонтів прописані у рішенні виконкому від 29 липня 2019 року та у змінах до даного рішення від 5 травня 2021.

Види робіт, передбачені відповідним положенням:

  • дах, покрівля;
  • мережа внутрішніх загальнобудинкових трубопроводів (крім внутрішньо квартирних) централізованого теплопостачання;
  • мережа внутрішніх загальнобудинкових трубопроводів (крім внутрішньоквартирних) водопостачання та водовідведення;
  • загальнобудинкова електромережа та супутнє електрообладнання.

Як повідомляв Житомир.info, у 2019 році в Житомирі планували провести капремонт у 24 будинках ОСББ та відремонтувати ліфти в 329 багатоповерхівках.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: капремонт співфінансування багатоповерхівка конкурс УЖГ  
Матеріали по темі