Місто

У Житомирі обіцяють найближчим часом закінчити наносити розмітку на магістральних дорогах, а до вересня – на всіх вулицях

2 липня 2021, 17:15

2 липня працівники КП «УАШ» відновлюють дорожню розмітку на вулицях Шевченка та Івана Сльоти, вночі роботи проводитимуть на вул. Хлібній. Паралельно підрядна організація продовжує наносити розмітку на магістральних дорогах.

«Сьогодні наше підприємство планує проводити роботи по вул. Хлібній, район Житнього базару, таке перехрестя, як Хлібна-Гоголівська, будемо наносити у нічний час. Чому у нічний час? Тому що базар, люди та іншого часу немає. Також підрядна організація має завершити малі форми на Київське шосе і переходити частково на Параджанова і після Параджанова плануємо зробити Київську - від шляхопроводу до Небесно Сотні. Це та ділянка, де не робили ремонт. Також планують наносити розмітку на Святослава Ріхтера, це холодний пластик, вже після того, як зроблять ремонт. Ще Жуйка, Хлібна після ремонту, частина вул. Грушевського. Покровська, Незалежності, проспект Миру, Чуднівська – там розмітка нанесена. На Чуднівській – холодний пластик, це більш довготривала розмітка, Велика Бердичівська також нанесена розмітка», - розповідає головний інженер КП «УАШ» Юрій Собченко.

У квітні Антимонопольний комітет заблокував тендер на послуги з нанесення розмітки, але порушень не виявили. У травні переможець тендеру ТОВ «Трафік Менеджмент Груп» почав виконувати роботи.

«Підрядна організація наносить розмітку майже 80-85% на всіх вулицях. Це великі форми, тобто лінії, осьові, роздільні лінії смуг. Наше підприємство наносить малі форми і наносить розмітку на вулицях, де менш званий рух», - говорить головний інженер КП «УАШ» Юрій Собченко.

Також він уточнює, що холодний пластик наносять на лише дорожнє покриття, яке у хорошому стані.

Загалом у літній період дорожню розмітку мають нанести на вісімдесятьох вулицях.

Нагадаємо, 12 травня 2021 року на перехресті біля Водонапірної вежі у Житомирі комунальники почали відновлювати дорожню розмітку. Тоді директор КП «УАШ» Володимир Мазур розповідав, що на магістральні вулиці наноситимуть розмітку після розблокування тендеру.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: розмітка УАШ дорога  
Матеріали по темі