Влада

​Колеги-депутати не захотіли продати Пидюрі земельні ділянки на вул.Перемоги у Житомирі

5 липня 2021, 11:34

Житомирська міська рада не підтримала пропозицію про продаж депутату Сергію Пидюрі (ВО «Батьківщина») двох земельних ділянок на вул.Перемоги, 24.

Питання розглядалося на другому пленарному засіданні 8-ї сесії міської ради, яке проходило 5 липня.

Погоджувальна рада та постійні комісії з питань містобудування (очолює Микола Янушевич, фракція «Пропозиція») та з питань регламенту (очолює Олександр Черняхович, фракція «Пропозиція») рекомендували доповнити проєкт рішення про продаж суб’єктам земельних відносин земельних ділянок несільськогосподарського призначення двома пунктами щодо продажу ФОП Пидюрі С.М. ділянок на вул. Перемоги, 24. За цю пропозицію проголосували лише 13 депутатів з 37 присутніх (всього в міській раді 42 депутати).Нагадаємо, на сесії міської ради 30 липня 2020 року депутату Сергію Пидюрі погодили технічну документацію із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,3789 га на вул. Перемоги, 24 та надання права користування – оренда на 5 років.

Як повідомляв Житомир.info, на сесії Житомирської міської ради 24 грудня 2020 Сергій Пидюра офіційно став депутатом, обраним від ВО «Батьківщина», після того, як 2 грудня Олександр Величко відмовився від депутатського мандату.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ділянка земля продаж землі Перемоги 24 Пидюра  
Матеріали по темі